Я не купив ці продукти протягом шести місяців. Удосконалено здоров’я, діти перестали хворіти.

Щодня ми йдемо в супермаркет і стикаємо з вибором. Реклама роздрібних мереж говорить про широкий асортимент смачних і корисних продуктів. Чи корисні товари, приховані за яскравими етикетками? На практиці багато покупок, замість пільг, тільки принесуть нас гірше здоров'я. Для того, щоб не завдати шкоди собі за свої гроші в крові, необхідно подумати про альтернативу звичним продуктам.

Отже, давайте список найбільш. шкідливі продукти на полицях наших супермаркетів Ми дізнаємось, як їх замінити.

Які продукти шкідливі
  1. Ковбаски та ковбаси Найбільш оброблені м'ясні продукти є високими в солі і шкідливих хімічних речовин. Світова організація охорони здоров’я класифікувала оброблене м’ясо як ракоподібний продукт. Кількість досліджень показують, що люди, які їдять оброблене м'ясо, підвищують ризик передчасної смерті на 40%.

    Краще купити шматочок гарного м'яса і варити його своїми руками. Для бутербродів, наприклад, можна використовувати домашній яловичина.



    ДепозитФотогалерея

  2. Рефіновані білі борошняні вироби Якщо подрібнити зерно в домашніх умовах, то борошно буде коричневим кольором. Чому вона біла в магазині? При обробці пшениці в заводі оболонка і проростання паростка знімаються з неї, що містять частку левів корисних елементів.

    Після цього додають борошно відбілюючих і синтетичних вітамінів. В даному процесі використовується цілий перелік небезпечних речовин: токсичний бром калію (E924a), хлоридний газ (E926), бензоіловий перекис (E928), амонійний персультат (E923), алоксан. Останні знищує клітинки підшлункової залози, які можуть призвести до діабету.

    Ми рекомендуємо купувати хліб з борошна грубих сортів або випікати його в домашніх умовах. Ви також можете придбати хліб у невеликих хлібобулочних виробах, де до неї не додано весь стіл Менделєєва.


    ДепозитФотогалерея

  3. Грунтові спеції У меленому перці деяких брендів тестові перевірки не знаходять перцю! У сумці кориці шампани можна додати дешеву казію. У перцевому мішку подрібніть гречку.

    Щоб зберегти гроші і не завдати шкоди здоров'ю, купуйте всі спеції. Можна подрібнити їх в кавоварку або невеликий розчин.


    ДепозитФотогалерея

  4. Товари з фруктовими добавками Фруктові наповнювачі дають бункери і йогурти привабливий вигляд. Завдяки консервативам і ароматам, вони не погіршуються і не всмоктуються в тісто. Але знайти справжню ягоду в магазині випічки буде дуже складно.

    Можна додати ягоди в вівсяну або зробити випічку в домашніх умовах. У тому випадку, ви точно знаєте, що ви кладете там.


    ДепозитФотогалерея

  5. Майонез і кетчуп Емульгатори, стабілізатори, консерванти, транс жири є лише частиною шкідливих добавок, які містяться в цих дуже смачних і дуже шкідливих продуктах. Не менш небезпечна і вуглецева пластикова упаковка. Хоча це звучить парадоксична, кетчуп має більше цукру, ніж морозиво!

    Якщо ви не можете жити без соусів, спробуйте зробити їх вдома.


    ДепозитФотогалерея

  6. Чіпси У рейтингу продуктів, які викликають ожиріння, перші два місця приймають чіпси і фрі, але це нічого не порівняно з карциногенами, ароматизаторами і підсилювачами аромату. Часте використання мікросхем погрожує онкологічних захворювань.

    Якщо ви дійсно хочете зануритися без шкоди для здоров'я - ви можете зробити домашні чіпси з овочів.


    ДепозитФотогалерея

  7. Солодка сода. Сода вважається однією з найбільш шкідливих продуктів, які ми споживаємо. Одна невелика пляшка солодкої води (0.33 л) може містити близько 16 чайних ложки цукру! Це близько 3 разів на добову норму, за даними Американської асоціації серця. Навіть 1 порція цукрової води в день збільшує ризик діабету на 85 відсотків.

    Якщо ви просто не можете жити без соди, зробіть домашній лимонад, додавши до мінеральної води лимон і трохи цукру.
    р.

    ДепозитФотогалерея



Мисливець! Ви легко можете без цього небезпечного харчування. Покажіть мені деталі. Список до моїх друзів. Допоможіть їм підтримувати здоров'я і гроші!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное