Відчутий ігнорування сучасності – відвідати порожній! Я не зроблю це.

Проблема гостинності Ми знайомі з нами. На жаль, люди, які приходять до нашого будинку, не завжди радіти і щирості. Багато людей приймають пізні візити без запрошення. Дорослим, які ходять в чужий будинок порожнім, знаючи, що є маленька дитина там, є окрема розмова.





Відвідування. Так, щоб уникнути мітки непристойної свині, слідувати цим простими порадами з редакційної колегії. "Сайт"

Хто йде в гості вранці...



  1. Ніколи не відвідайте порожні руки.
    У своїй книзі The Seven Spiritual Laws of Success пояснить, чому це не повинно бути зроблено: Один з корисних речей, які я дізнався як дитину, і що я навчаю своїх дітей, ніколи не приходять до будь-якого будинку, порожнього, ніколи не приходять без подарунка.


    Ви можете сказати: «Як я можу дати іншим особам, коли я не маю себе?» Можна додати квітку. Один квітка. Ви можете принести нотку або листівку, яка говорить про ваші почуття до людини, яку ви прийшли бачити. Ви можете оплатити комплімент. І покращує настрій.


    Зробіть рішення про те, де ви йдете, що ви бачите. Чим більше ви даєте, тим більш впевнено ви отримуєте чудотворну операцію цього закону. й


  2. "Чи не побачиш когось."
    У віці мобільних телефонів, комп'ютерів і планшетів просто не схильний відвідати людину без попередження. Навіть якщо ви думаєте, що ви неймовірно близькі. Сучасне життя диктує свої умови: в XXI столітті ніхто не хоче витрачати дорогоцінний час на всіх.




  3. Пунктуальність не тільки суди царів
    Не тримайте хороших власників очікування. Гостям відзнакою є кілька хвилин. Якщо людина значно затримується, то при заїзді в будинок не потрібно розповідати всім про причину затримки довго і нудно. Не обов'язково в середині свята, щоб взяти повороти, щоб сказати hello всім гостям.


  4. Відвідування дитини.
    Якщо ви хочете відвідати сім'ю з маленькою дитиною, вам потрібно переконатися в першу чергу, щоб відвідування було доречно. Разом: переговори з батьками і вкажіть, коли прийдеться відвідати.



    Кожен дорослий повинен розуміти, що режим дня дитини відрізняється від режиму дня дорослого. Також ви не можете зробити такі візити, якщо у вас є симптоми ГРВІ або застуди. Пам'ятайте, що для відвідування дитини з порожніми руками!




  5. Захоплення господарів
    Поставивши будинок гостинних господарів, відвідувач повинен відкрити двері самому, щоб не дати враження, що він проштовхується з дверима.




Ви слідуєте за цими невідповідними правилами? Обов'язково поділіть вашу думку в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное