Як покласти пральну машину в ванній

Більшість людей живуть в невеликих квартирах. Зокрема, для ванної кімнати також виділена невелика площа. І це логічно, тому що завдяки зменшенню розміру санвузлів дизайнери збільшують житлову площу квартири.

З одного боку, міні-купе Це великий недолік, як навіть найдосвідченіші дизайнери не можуть зробити невеликий номер великий.

З іншого боку, з правильним розташуванням, навіть невелика ванна кімната стане функціональним і комфортним місцем, щоб отримати заряд бадьорості вранці і для відпочинку ввечері.

702.50046



Це один з найскладніших речей, які ви можете мати справу, коли ви і ремонт ванної кімнатиПитання, куди покласти пральну машину. Необхідно, щоб в маленькому приміщенні є ванна (або душ), туалет, умивальник.

Що сказати про пральну корзину, шафка для дрібних речей ... Розміщення пральної машини в маленькій ванній кімнаті є особливою проблемою. Стандартний верстат має досить вражаючі розміри. Тим не менш, проблема є обов'язковою.

Дизайн ванної кімнати невеликого розміру Редакція "Сайт" Я приготував 9 хитрощів для вас. пральна машина в маленькій ваннійНемає. 3 просто зачаровує мене!

  1. Найпопулярніші прийоми Дизайн ванної кімнати Розміщення пральної машини біля пральної машини. Для гармонії краще поєднувати їх з однією стільницею. Для того, щоб візуально розширити простір, дзеркало буде належним чином вішати над стільницею.





  2. І ось ще одна цікава ідея, яка значно заощадить простір в кімнаті. Однак підходить тільки якщо мийка розташована високою.



  3. Я раджу з цим стильним рішенням! Я думаю, що я його використовувати.



  4. Якщо є ніша у ванній кімнаті, це простір необхідно використовувати. Наприклад, розмістити пральну машину там, а решта простору підійде для зберігання дрібних речей.



  5. Як про цей дизайн ванної кімнати? Невелика його, звичайно, не можна назвати, але ідея розміщення пральної машини для використання дуже варто.



  6. Дизайн старих будинків не забезпечує простору для установки пральної машини. З цієї причини жителі змушені показати чудеса винахідливості. Зручно розмістити пральні машини під плоскими раковинами.





  7. Ви можете збільшити вільний простір у ванній кімнаті, щоб пральна машина підходить в ній, якщо ви встановите душову кабіну замість ванни. Нерідко ванна займає половину площі ванної, а найменший розмір душової кабіни становить 80 х 80 см. На вакантному просторі можна розмістити пральну машину, шафки, пральну корзину та інші необхідні дрібниці.





  8. Також можна зробити невеликий замок під пральною машиною, а замість дверей закрити її завісою.



  9. Ще одна цікава ідея. Зверніть увагу на деталі!





Якщо у ванній кімнаті недостатньо місця, це не завжди погано! Ми можемо сказати, що це додаткове обмеження для роботи дизайнера, але не мертвий кінець. Пропонуємо Вам ознайомитися з чудовим вибором 25 команд для коректного оформлення маленької ванної кімнати. Адмір і отримати ідеї!



Ці прості способи допоможуть зробити вашу маленьку ванну практичну. При організації простору переконайтеся, що всі деталі інтер'єру гармонійно поєднуються між собою.

Зберігати ці корисні ідеї в разі ремонту. І не забудьте поділитися своїми друзями, можливо, для деяких з них буде актуальним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное