Чому забирають жолудів в дощі

Природа - королева декору, а осінь - найбільш підходящий сезон для цього. Для того щоб не впадати в сезонні сині в антизі тривалих дощів і зимового холоду, восени стане відмінним рішенням. Мистецтвой Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Так швидко йдуть зовні, шукаючи правильні матеріали, а потім захопити ножиці і клей для створення вашої незвичайної осінньої декорації. Такі ремесла так чудово підходять для всієї родини, разом з дітьми.

Я люблю жолудів дуже багато, адже з цього природного матеріалу можна придумати величезну кількість різних речей, які прикрасить будинок, котедж або сад. Прогулянка з дитиною в парку, я намагаюся не пропустити мої улюблені жолуді.

Редакція "Сайт" У мене є 14 ідей для осені. декор: швидкий, простий і дуже стильний.

Багато з цих ремесел можна зробити з дітьми, тому це не зовсім складно і не потрібно мати особливих навичок. Все, що вам потрібно, є кілька інструментів, жолудів, уяви і часу, щоб зробити.

  1. Для створення такої чаші великої кількості вам знадобиться класична прозора ваза, яка може бути цікаво збита, додаючи всілякі ягоди шипшини, жолуди, горіхи, конуси і каштани, невеликі гарбузи і морква, напівсухі апельсини і яблука.



  2. Таким чином можна прикрасити стіл. Візьміть 10 жолудів і закріпіть їх через стібок. Дірочки можна зробити з боків або уздовж. Розміщуйте жолудів на дріт і з'єднайте її в кільце, в якому можна розмістити серветку. Простий, але як оригінальний!



  3. Коржі можна прикрасити каркасом для фото.



  4. Для створення такої панелі потрібно не дуже товстий крій. Наклейте тонкі гілки різної довжини на ньому термопистолом, а підігріті жолудні капелюхи на кожному вершині. р.



  5. За допомогою пластиліну можна перетворювати жолуд в незвичайне птах. Щоб зробити це, потрібно буде ліпити маку, очі і крила. І при бажанні можна створити композицію з декількох птахів, доповнивши її деревною гілкою, гніздом або квіткою. р.



  6. Я думаю, що я збираюся взяти цю дзеркальну ідею.



  7. А щоб створити таку фоторамку, вам знадобиться жилетка. Як виглядає стильно і цікаво! р.



  8. Діти порадують цю ідею. Головки чоловіків можна зробити з дерев'яних намистин відповідного розміру. Просто подивіться на те, що простий і водночас досить осінній виріб вийшов!



  9. Разом з дітьми ви можете уявити, які казкові або анімовані персонажі, які нагадують витягнуту форму і гладку поверхню жолудів. Деякі побачать їх як чарівні жовті нореї, а інші надихнуть японськими героями аніме. Щоб зробити їх, своїми руками з набором фарб, тонким чорним маркером і декількома дерев'яними мечами.





  10. Красивий вигляд дерев'яних ящиків, прикрашених жолобами. р.



  11. Як вам подобається осінній вінок?



  12. Для створення цієї вази вам знадобиться пластиковий горщик, гарячий клей або суперклей, жолуді і жолудні шапки. Починати склеювання жолудів до пластикової ємності знизу вгору, і вирізати верхню частину ємності шапками. Однак звертайте увагу на те, що така ваза краще тримати зовні, так як в такій кількості жолудів сміття і комах можуть накопичуватися.





  13. Така композиція з гілок і розписаних жолудів виглядає дуже вишукано, стильно і встановить святковий настрій для будь-якого приміщення. 25213534



  14. Я дуже рада про цю кошик! І все, що вам потрібно, є старою корзиною, жолудями, теплоклеєм і вашим натхненням.





Також для Вас ми підготували ще один хороший вибір ідей для осіннього творчості з натуральних матеріалів. Варіанти використання осіннього листя чудово!



Квартира прикрашенаАксесуариМи можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Це не просто квартира, але сімейне вогнище, в якому вкладено шматочок душі.

Не забудьте поділитися своїми друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное