Я вигодовував мій дитина в публіці і вважаю його нормально! І ви не хочете - не дивитесь...

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Мами не сидять вдома, і це чудово! Але що має бути мобільною матір'ю, коли вона повинна годувати дитину на громадському місці?





"Сайт" Він хоче знати, якщо це допустимо. грудне вигодовування У публічних місцях або це поза часткою?

Вигодовування дитини Життя матері Це не те, що наші мами і бабуся живуть. Виникнення нових сфер життя, і з ними ситуацій, які не описані в будь-якій книзі на етикеті, часто протистають сучасним матерім зі складним вибором: не піклуйтеся про громадську думку або сидять на дні в кінці в чотири стіни.

Задоволення дитини є святим і вкрай особистим процесом. Жіночі груди перетворилися в об'єкт вразливості, він став непристойним для вигнання, очевидно, люди довго забути про істинне призначення жінок. Публічна реакція на матери, які займаються грудями, змінюється від судових поглядів до публічних скандалів.





Нагородження матері може бути ескортована з кав'ярні або попросити покрити себе серветкою в модному ресторані, а громадські діячі часто роблять гучні висловлювання, прирівнюючи грудне вигодовування з ексгібіціонізмом. Варто відзначити, що прихильники природної годівлі іноді захищають свою позицію не менш агресивно, вони кажуть, що я мати і мати право, Я не піклуюся про всіх, для мене дитина більш важлива.

Чому в сучасному суспільстві харчування Дитина стає причиною масових протестів, які беруть участь сотні матерів, готові годувати перед кожним, навіть на місці гармати?

Р



Ви хочете годувати, добре, годувати, не хочете закривати груди - не закривайте. Чи можна або не дотримуватися правил етикету - це персональний вибір. Підвіска І вона не схожа на те, що мама годує дитину в парку, бо це просто неприпустимо зірвати.

Це посилює питання: чому це абсурдне затвердження права на вже природний процес? Здавалося б, спору між двома сторонами, які не чули про фундаментальні норми конфіденційності.





Не має права на те, що ми турбуємось про почуття інших людей, набагато менше, щоб зробити наше існування важко вирішити інші проблеми людей. Однак суспільство не дає нам право порушувати благополуччя інших. З цією метою були винайдені норми поведінки, які називають етикетом.

Показувати голі груди Під час годування вона може розмаїти дівчину або хлопця, що сидять поруч з вами, відхиляти релігійні почуття і навіть не відчувати бажання стати батьком або матір'ю.





Не складно побачити, що ставлення до суспільного харчування тісно переплітається з війною жінки на право розпоряджатися своїм тілом і захищати свої інтереси. Заборона суспільства для публічного використання грудей за призначенням - результат сексуальне об’єднанняй Незважаючи на те, що не існує сексуального підтексту у грудному вигодовуванні і не повинно бути.





Враховуючи занурення матерів про те, що все частіше можна зустріти на вулиці жінок з вирізом на публіці, ніхто не розгадується, можна сказати тільки одне: кожен вибирає для себе. Зареєструватисяй Ви можете дозволити собі те ж, що й некультурні особи, або прагнути бути добре відродженою людиною з хорошими манерами.





Спостереження простих стандартів конфіденційності – закладка цивілізованого суспільства. Як ви відчуваєте про годування дітей в громадських місцях? Обов'язково поділитися своїми думками з нашим редакційним колективом у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное