Чому б не було проблем на кухні?

Котлети запечені в духовціЧим цікавіше пара. І неприємності з ними менше, ніж зі звичайною, обсмаженою в олії. Крім того, це абсолютно дієтична страва!

Я пропоную вам версію ріжуча в французькому порядку. З яйцем всередині! Я думаю, що це гарна ідея. Вони соковиті, виглядають незвично ефектно.

Запечені краватки Склад
  • 250г меленого м'яса
  • 1 цибулина
  • 1 скибочка білого хліба або бутона
  • 4 яйця
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • чорний перець, сіль за смаком
  • петрушка


Підготовка
  1. Зріжте цибулю дрібно і обсмажте її в рослинній олії.



  2. Помістіть в чашу фаршу, 1 яйце, обсмажену цибулю, замочений в водяному хлібі, сіль і перець. Змішайте масу добре. Чи потрібно я обсмажити цибулю? Ні, справа смаку і переваг. Вони говорять про те, що з сирими цибулями, котлетами є значною кількістю. Я абсолютно погоджуюсь з цією заявою! 779131



  3. Формуйте котлети з готового фаршу і розташуйте їх на пергаменті. р.



  4. Зробіть невеликі відступи в фарш і акуратно залийте яйця в них. Змасті яйця з рубаною петрушки, солоною і перцем. Випікати патти в 200-градусній духовці. Скільки запікати в духовці? Тільки 25 хвилин.

    р.



  5. Якщо вам не подобається рідина жовтка, можна тримати котлети в духовці трохи довше. Це смачна страва! Навіть вишуканий.





Ви можете посипати яйця зверху твердим сиром, доповнювати блюдо з улюбленими спеціями. Я люблю поєднання яєць і базиліка, щоб додати сушений базилік. Я люблю плиту більше, ніж смаження, тому я використовую цей рецепт часто! Якщо ви поділитеся своїм ентузіазмом, обов'язково збережіть собі на сторінці інструкції для приготування виключно соковитих патрубок в духовці. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное