Криза середнього віку у жінок: як прийти до умов з чим молодший і більш красивий Не кожен розуміє!

Наскільки жіноча конструктива виникає з поняття «красива жінка». У своїй молоді кожна представниця прекрасної статі, але один день приходить, що страшний момент, коли відображення в дзеркалі починає лякати і привести до депресії: полоска шкіра, смарага в очах, зморшки ... Це своєрідна криза середнього віку, яка у чоловіків називається «не тільки один, а не те, що я хотів», і у жінок – «не довше одного».





ДепозитФотогалерея

Ксенія Собчак сказав, що це не на всіх боляче для неї, щоб виростити старий, бо вона не була красивою, і не сталася. Але її красиві друзі є гістеричними, тому що так важко реалізувати, що ви більше не серед кращих і що є молодшими, більш красивими і цікавими. Вони мають багато для втрати. Але дійсно, як прийти до умов з цим фактом, виростити старий з гордістю піднятою головою і не розбити дерево? Редакція "Сайт" Я вирішив подивитися в неї.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. бояться виростити старийй Перша жіноча проблема, пов'язана з помилковою ідентифікацією молоді, краси, привабливості та особистого щастя. Це призводить до неминучого висновку, що якщо я виросту до зустрічі, хто любить мене, я ніколи не буду любити знову. Або висновок: Я виросту, і мій чоловік перестане любити мене. І, звичайно, він підійде до молодого.





ДепозитФотогалерея

Другим варіантом є створення концепції віку в суспільстві. До 30 вона не була маррі - неприємності, вона не віддала народження дитини - це буде складно вдаватися далі, чоловік залишив на 35 - в будь-якому випадку пішов на молодий. Чи не годувати людей хлібом, просто нехай вистачить. Краса і молодь вважаються засобами досягнення мети. Звичайно, в багатьох випадках це, але тільки якщо приваблива особа і довгі ноги підтримуються інтелектом і хитрістю.

р.



Але найсмачніше, що культ молоді позбавляє себе молоді: 15-річний вже дама, 25-річний - виконувана людина, а 30-річний довгий з дошки. А з дитинства, у вас є тик-тактний годинник у вашій голові. В результаті, наші жінки, намагаючись не пропустити років, вдається зробити все, але не виростити і сформувати як людину. Ви можете подивитися, як багато таких 40-річних людей, які бажали, як підлітки, знаючи лише одну проблему у їхньому житті - вік.

І навіть гірше, вони починають влаштувати тантруси в домашніх умовах, ревні чоловіки повністю необґрунтовані, відкидають загублені кошти для косметології, а не завжди успішно. У простих умовах жінки стають нестерпними. А дружини залишають їх не через зовнішній вигляд, але через погану погоду в будинку.





Нещодавно на телевізійних екранах в куртці з вишивкою Too Late з YSL з'явилася улюблена Катерина Андрєєва. До тих пір, поки зла язик не обговорював цей напис. Багато сміхалися, що ведучий був вже старий і почав божевільний, бо фадй А її життєрадісних і веселих Instagram постів і прикмети в молодіжному сланзі почали сприймати як бажання виглядати молодше і бути, щоб говорити, в потоці.





Природно, Катерина зробила задоволення від детракторів. Але ви не можете сперечатися з очевидними, що роки дійсно приймають їх на пальці. Якщо жінка приймала цей факт, вона не буде робити пластику і різні косметичні процедури. Але нічого поганого з цим. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Ранкові фарби ??? з ніжним кольором... Хто? І після ночі, кожен в різних тонах. Хто? (одноразово це ескіз в малинових тонах (Hello Sherlock Holmes ?, хтось має сірий ніс - Буратино відвідуючи Giuseppe) Я віддаю перевагу хорошості нової текнології з @dr.roganin ???# здоров'я #zoge #motivation #dream #positive #I #health #mask #healthylife #healthylife #healthy #antiaging #anti #face #healthylifestyle #dailylook #instagram #good #good #goodlife #feelgood #girls #beauty #beauty #beauty #beauty #краса #pretty #perfection

Dope, розширення Ekaterina Andreeva (@ekaterinaandreeva_official) Lip 30, 2017 близько 1:19 PDT



Телеведучий каже, що потрібно бути яскравим і цікавим. Ви молоду і красиву, коли ви робите щось. «Спорт, правильне харчування, позитивне ставлення і любов до світу є запорукою здоров'я, удачі та інших приємних бонусів. Всі негативності в трахеші. Молодь не заздрить, не загрожує, не загиблий, не загиблий, не сидить свічку або лазу. й

Ми зносимо їх першим ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Як ми? На стадії, коли ми ще можемо носити їх (не плутати з сидячи навколо шиї з пов'язаними ніжками) слід продовжити будь-яким способом. Спорт, правильне харчування, позитивне ставлення і любов до світу є запорукою здоров'я, удачі та інших приємних бонусів. Всі негативності в трахеші. Молодь не заздрить, не нудьгувати, не турбувати, не нудьгувати, не сидіти свічку або ледачі.???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? #daughter #family #daughter #daughter #pretty #daughter #beauty #beauty #beauty #daughter #daughter #mom #mama #mami #n#mydaughter #girl #girl #beauti #beauti #beautiful #beau #pretty #followme #likephotophotophotophotoфотографія #photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotoфотографії

Dope, розширення Катерина Андрєєва (@ekaterinaandreeva_official) Сер 9, 2017 про 11:10 PDT



І Катерина не збирається вибрати одяг, яке суспільство буде більш пов'язане з її віком: І чому ті, хто одягається яскраво, називаються папуги? Я люблю яскравість, але я не люблю сірість! Подаруйте яскравість в серцях, думках, відносинах, дружбах і одязі теж. Але морква не розуміє. Вони навчать їх інтелекту та інтелекту. й

Пірат Катя один літо... І чому ті, хто одягається яскраво, називаються папуги? Я люблю яскравість, але я не люблю сірість! Подаруйте яскравість в серцях, думках, відносинах, дружбах і одязі теж. Не розумійте. Бажаєте дізнатися більше про свій інтелект і розвідник? #фотографія #паррот #паррот #паррот #люб #смами-небезпечно цікавий #дубровик

Dope, розширення Ekaterina Andreeva (@ekaterinaandreeva_official) Вер 23, 2017 близько 3:40 PDT



Жінка може зробити будь-яку жертву у вигляді ін'єкцій, скальпелю або лазера. Але якщо не існує визнання і захоплення навколо, вона не зможе зупинитися в перегонах молодої краси і просто помирати психологічно. Не варто бути коханою людиною і друзями, які можуть підтримувати і наситити життя з яскравими емоціями, які можуть подарувати відчуття молоді.



Повідомляємо нас у коментарях, чи вважаєте, що старіння – це лише позачерговий прояв віку або психологічної проблеми, наданої нам громадською думкою. Поділіться цікавими новинами у соціальних медіа!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное