Як організувати взуття в коридорі

У мене майже немає друзів, які мають тільки 2-3 пари взуття за кожен сезон, і я не маю на увазі. Не всі здатні до таких чудес мінімалізму.

Але є все ще взуття чоловіка і дітей, і всі ці скарби повинні зберігатися десь і бажано окремо: власне взуття в одному місці, і для якого він не сезон, в іншому.

Взуття зберігаються багатьма, таким чином, зменшуючи термін служби улюбленого взуття. Більшість господині, краще, організувати панчохи в шафі або упакуванні взуття, які не актуальні в даний момент в пакетах і відкладені: на mezzanine, в далеких куточках, кімнатах зберігання і шафах. У найгіршому випадку просто залишити взуття в передпокої на маті.

Але як зберігати взуття, коли є мало місця? Редакція "Сайт" Я приготував для вас 28 натхнення Взуттяй Замовити перший!

  1. Шукайте скільки місця для взуття всередині лавки в передпокої! Встановіть сепаратор для максимальної потужності - і все, що вам потрібно, завжди буде під рукою.





  2. Це чудове рішення для маленького коридору. Навісні полки дозволять не перевантажувати вхідне взуття на підлозі.





  3. Це те, що я бачив від мого сусіда. Іван Петрович взяв 5 старих дерев'яних ящиків, змивають і кладуть їх на замовлення, і пофарбували два з них білими з фарбою спрею. Потім він кладе їх у верхній частині одного і зберігав їх у своєму взутті. Як це? Я дуже люблю.





  4. Як вам подобається ідея м'якого кілошника? Туфлі, що зберігаються на відкритих полицях, сушать швидше і покриваються пилом. І в kaloshnitsa не підходять високі черевики і взуття. Так стає просто місцем. тимчасове зберігання.





  5. Коли є занадто багато взуття.




  6. Цей організатор може бути створений своїми руками, тому що всі розділи зроблені з картону. Трикутна форма зручна для зберігання взуття не займає багато місця і виглядає стильно.





  7. Система зберігання взуття Ви можете зробити його з матеріалів. Для цього підходять піддони і ящики, що залишилися після ремонту. Просто пофарбуйте їх у улюблені кольори – і домашній взуттєвий шафа готовий! Р



  8. Р

  9. Я дуже люблю цю ідею. Стильний і смачний!





  10. Як взуття може діяти і звичайні полки стін, і тут є оригінальні стійки. Я думаю, що ця піраміда є ідеальним!





  11. І це абсолютно простий і одночасно цікавий розчин, такий полки можна зробити своїми руками. Я думаю, що ця полиця добре виглядатиме в неформальних місцях, наприклад, в антикафе. Р





  12. Не знімайте взуття на mezzanine, звідки так важко потрапити в потрібний час. Краще створити окрему шафу для взуття або стелажа - вона не займе багато місця і заощадить вас від нескінченних пошуків. 3250Р. 3700Р.



  13. 83477734

  14. Ця модель була винайдена скандинавськими дизайнерами. Не точно органайзер для взуття, але це простий, зручний і екологічно чистий винаход. Це дійсно виглядає досить незвично...





  15. Як вам подобається такий стильний організатор? Він займає трохи простору, і це виглядає просто дивно! 206304





  16. Ще одна ідея відкритої полиці для взуття в вінтажному стилі.







Пропоную Вам ознайомитися з вибором 20 ідей, які допоможуть заощадити місце на кухні. Спробуйте реалізувати ці вказівки на кухні і ви побачите більше місця!



Зберігання взуття можна підходити таким же чином, як зберігання будь-якої красивої речі: шемале Або побудувати цікавий організатор. Звичайно, це може отримати пилку на полиці. Але пил охоплює все, якщо він не використовується протягом тривалого часу.

Я сподіваюся, що ви користувалися цими цікавими варіантами. Покажіть ваші друзі чудові ідеї дизайну для комфортного і красивого зберігання взуття в будинку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное