Це те, що відбувається, якщо ви приймаєте цей осінній овоч і відрізати його. Але тільки в колі!

Це сезон гарбуза! Минулі вихідні, наша сестра прийшла до нас, який переїхав з міста до країни, щоб жити ближче до природи, вирощувати свої улюблені квіти і подбати про сад. Тітка Mila знає, що я люблю гарбуз, і тому приніс нам стільки, скільки 5 яскравих апельсинових красунь.

Ми дивилися, чому було так багато, тому що один-два буде достатньо, щоб зробити гарбузовий суп і кашу. Тітка приймала одну з гарбузів і, прикріпивши каструлю як шаблон, змалював плоску лінію по колу. Потім почали акуратно зрізати верхи ножем по призначеному контуру. Що відбулося в кінці зробив мені любов цей чудовий овоч ще більше.

Ручні гарбузи своїми руками Ідея була використовувати гарбузй Для цього вийміть те, що всередині, щоб повернути контейнер водою або покласти спеціальну губку, замочену в воді. Квіти в таких імпровізованих вазах живуть так довго, як в звичайних, але композиція виглядає набагато оригінальніше.

Редакція "Сайт" У мене є 23 чудових ідей для вас. гарбузй Учора, після роботи я зробив так само, як і в No 14, і тепер я насолоджуюсь затишною атмосферою на кухні.

  1. Що може бути краще для відображення багатих осені, ніж об'єднання квітів і культур? Навіть самий скромні осінні квіти в цьому складі будуть грати в новий спосіб.





  2. У цій композиції верх гарбуза також служить декором. Цікаво, що це не так?





  3. Незвичайне рішення з використанням сукулентів замість квітів. Це зробить Ваш номер особливим.





  4. Гарбуз буде служити чудовою ваза для живих осінньих квітів. Для цього потрібно просто очистити м'якоть. Такі композиції прекрасно прикрасить бенкетний зал, весільні столи та територія біля будинку.





  5. Я захищаю цей атмосферний і навіть трохи містичний. декор.



  6. р.

  7. Є навіть білі гарбузи! Рідкий, але дуже вражаючий сорт. Це так білий. гарбуз Ви можете покласти весільний букет з білих квітів, вінтажних (в натуральних або пастельних тонах) або зробити композицію щодня з жовтими і помаранчевими квітами, доповнивши їх зеленню.





  8. Тут майстри постаралися. Шукайте, скільки уяви і важко працювати там!



  9. р.

  10. Що ви думаєте про це дивовижне? гарбуз?





  11. Дивовижна красуня!


  12. 9496097

  13. Невеликі гарбузи будуть виглядати дуже красиво, якщо ви розміщуєте високі свічки в них. Для цього потрібно порізати зверху і очистити м'якоть. Потім вставляємо свічку в гарбуз, зміцнюємо добре - заливаємо піском, крупою, цукром. Такі свічки створять затишну атмосферу на святковому столі, додають шматочок чарівних і казок в атмосферу будинку.







  14. гарбуз також можна використовувати як кошик фруктів. Заповнити його будь-якими фруктами і ягодами. Використовуйте яблука і груші, кальмари, хміль, ягоди глоду. Необхідно висадити їх на дріт або дерев'яні мечі і розмістити їх в гарбузовому кошику, прикрашеному листям кленів, квіток, жолудів і сухих трав.





  15. Ви можете зробити вазу гарбуза трьома способами. Для кожного з них потрібно вирізати верх, зняти все пульпа, а потім ретельно висушити отриману ємність з паперовими серветками. Далі можна покласти в гарбуз відповідну скляну вазу, настоянку або використовувати пластикову пляшку, яка має верхню частину відрізати.

    , Україна





Я також пропонуємо вам цікавий рецепт для домашнього гарбуза. Я, це кекс!

Спосіб приготування досить простий і не займе багато часу, і результат порадує вас. Поведи мене, навіть якщо ви не любите гарбуза, після того, як ви спробуєте цю делікацію, ви обов'язково станете одним. Сюрприз будинку з цією ароматною і здоровою пастою.



гарбузи можуть бути відмінним оздобленням інтер'єру, за допомогою такої осінній Ваш будинок стане набагато більш затишним, і ця атмосфера подарує всім дому гарний настрій і спогади, особливо якщо ви займаєтеся створенням декору разом.

Чи подобається вам статтю? Поділіться своїми друзями. Ви спробували щось, як це раніше? Ми будемо раді, якщо ви можете розповісти нам про це в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное