Що допоможе пергамент вишукана господиня (для поціновувачів краси)

Я просто люблю домашні кондитерські вироби, особливо торти. І не тільки там, але і випікають. Дуже скоро це мій день народження і він запитав мене, щоб запекти його смачним тортом. І так як хлопчик любить шоколад, питання про те, що прикрасити торт, вирішив себе.

Нерідко в магазинах можна побачити тістечка, прикрашені тонкими і акуратними ажурними роботами. Вона виглядає таким повітряним і крихким. На перший погляд не можна повторити.





Однак, якщо ви розумієте технологію створення такої краси, ви розумієте, що шоколад Не складно зробити торт. Ви можете використовувати різні шоколадні цукерки - білий, молочний, чорний, головне, щоб не було фруктів або горіхів в ньому. Навіть найпростіший шоколадний візерунок буде виглядати оригінально. Покажіть свою фантазію!

Як прикрасити торт шоколадом "Сайт" Я приготував для вас кілька корисних порад від досвідченого шефа кондитерських виробів, Як прикрасити торт в домашніх умовах за допомогою шоколадних малюнків.

Вам потрібно.
  • пергамент
  • 1-2 шоколадні штани






Шоколадні малюнки краще виглядають на гладкій поверхні кулінарного продукту. Поверхня повинна бути плоскою, гладкою і найкращою монохромою. Для цього десерт повинен бути наповнений чорною або білою глазур'ю.

Щоб приготувати візерунки, шоколад необхідно розбити на шматочки і помістити в сухому контейнері, потім покласти на водяну баню. Важливо переконатися, що вода не вдається в каструлю з шоколадом - інакше є ризик, який він згорнеться. Контейнер необхідно помістити на вогонь і періодично перемішати. В результаті повинна бути пружна однорідна маса.





Існує кілька способів прикраси. Для тих, хто впевнений у своїх мистецьких здібностях З паперу пергаменту необхідно зробити невеликий кулачок (наприклад, домашній кондитерський олівець).

Потім потрібно акуратно залити холодним рідким шоколадом в нього. Зверніть увагу: чим тонше отвір в кулоні і хитрість самого шоколаду, тим красивіше вони будуть виглядати. роботай Трохи притискаючи на пергаментний кут і віджимає тонку хитрість шоколаду, починайте малюнок, що ви хочете.





І ті, хто не зовсім впевнений у своїх здібностях, можуть спочатку застосувати малюнок на пергаментному папері, а потім чітко по лініях накреслюють шоколад на ньому. Після цього папір з візерунка необхідно помістити в холодильник так, щоб шоколадні заморозки.

Потім акуратно, з тонким ножем видаліть малюнок з пергаментного паперу і акуратно розташуйте його на поверхні торта.





Ще один ефективний трюк можна прикрасити торт за допомогою шаблонів. Наприклад, ви можете використовувати спеціальні серветки для цього. Покладіть одну з цих серветок на обробній дошці, накрийте її кальмаром і акуратно повторіть картину, наприклад, з білим шоколадом.

Поставте готову прикрасу в холодильник до охолодження. А потім зніміть його від кальмарів тонким ножем. Можна розмістити такий чудовий декор на краю торта або на його поверхні. Все залежить від польоту фантазії.

р.



І це мій улюблений. Не дуже простий, але він виглядає оригінально і красиво. Зауважте, що вам буде потрібно зелене листя для цієї хитрості. Покращуйте їх з шляху.





Спочатку необхідно розтопити шоколад в водяній бані. За допомогою щітки розтоплений шоколад наноситься на чистий і сухий лист. Влітку троянди ідеально підходять, вони щільні і рельєфні.





Шоколад необхідно видалити протягом години в холодильнику, а потім акуратно зняти листя.





І найпростіший варіант оформлення шоколадного полотна. І можна спробувати зробити його з білого шоколаду на чорному глазурі, і навпаки. По-перше, торт необхідно покрити шоколадною глазур'ю. З пергаментного мішка вичавлюють кільця шоколаду різного кольору. Бажано розмістити їх на одній відстані один від одного. І створити сам сайт, просто закрутити меч або відповідати від центру до країв торта в декількох місцях. Як результат? Я думаю, що це чудово!

212192



Я також запропоную вам ознайомитися з невеликим вибором прикрас торта. Це візерунки та фігурки шоколаду для натхнення.

  1. Ви можете ознайомитися з технологією декорування цього торта, натиснувши на посилання. Цей шоколадний декор торта не гірше одного на малюнку.



  2. Дивовижна красуня!



  3. Чудовий приклад прикраси торта з шоколадними листочками. Тепер ви знаєте, як це зробити!



  4. Що таке чарівне рішення!


  5. Ще один варіант декору з листям шоколаду. Я люблю це поєднання різних видів шоколаду.




Редакційна колегія
Якщо ви працюєте з білим шоколадом, ви повинні бути надзвичайно обережними і обережними. Якщо ви перегріваємо його, то формуємо зерна. Тому плавлення білого шоколаду необхідно тільки в водяній бані і до половини. Потім зніміть його з вогню, і перемішайте її до однорідного стану молоти.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я просто впевнений, що вам сподобається. тортий Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

І пам'ятайте, щоб поділитися цими корисними ідеями з друзями, вони будуть вдячні Вам.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное