Скільки коштує секс у вашому віці? Мій чоловік і я роблю це частіше.

Один, хто довго радує всіх рад інтимне задоволенняМені цікаво, як часто ви повинні мати секс, щоб бути здоровими. Це питання відповіли науковцям з Інституту Кенсі, які спеціалізуються на дослідженнях в галузі сексу, відтворення і статі.

Скільки часу потрібно мати секс



Ліквідація про те, що не існує певного показника. Однак середня кількість часу витрачається радістьВ залежності від віку пари.





Люди, які між віками 18 і 29 мають секс, найчастіше - близько 2 разів на тиждень (або 112 сексуальних актів на рік).





Представники вікової групи від 30 до 39 років роблять любов трохи рідше - близько 1-2 разів на тиждень (або 86 разів на рік).





Пари, які 40-49 років платять навіть меншу увагу на сексуальні насолоди - тільки 1 раз на тиждень, або рідше (близько 69 разів на рік). Це в першу чергу через часті стреси, турботи і хвороби.





Вчені також наполягають, що ви можете отримати ряд переваг від сексу: один секс на тиждень корисний для схуднення, два рази - служить хорошою профілактикою застуди.





Три рази добре підходить для серцево-судинної системи, чотири lovemaking тиждень надзвичайно вигідно для шкіри. Секс 5 до 7 разів на тиждень покращує світогляд і оптимізм.





Але це не означає, що ви повинні кинути і мати секс щодня. Не завжди добре! Важливо пам'ятати якість.

Більшість сексологів, психологів і фізіологів погоджуються, що ви можете мати секс стільки ж, скільки ви хочете. Головною умовою є занурення в пристрасті з коханою людиною. Після цього будуть переваги як для фізичного, так і психічного здоров'я.

Здоровий для всіх наших читачів і приємних моментів з близькими!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное