Учитель не хоче ваших квітів! Не потрібно ваших букетів у відро і басейнах.

Що подарувати вчителя на перший день вересня? Що подарувати на День вчителя? Це те, що ми думаємо кілька днів тому, коли ми були в класі. Парентний комітет готує до свята після року з усіма старанними роботами. Ми любимо вчителів, які інвестують в наші діти.

З цікавими ідеями прийшла одна мама. І що, якщо ми поламаємо систему свята, що приїхали до нас з радянських часів? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Прочитати цей лист всім батькам. Я не можу допомогти, але цитувати його до вас, шановні читачі. Ця інформація є обов'язковою.

233373



До того, як квіти не були доступні, тому даючи їм важливі і цінні. Я ще не пам'ятаю мого вчителя літератури, розповідаючи мені, що вона стояв на трьох гвоздиках 1 вересня, і який знак уваги, поваги і поважати його.





Сьогодні квіти і подарунки стають обов'язковими, а не справжньою бажанням привітати когось. Коли я працював учительом, я не отримав відчуття, що всі ми, як давати, так і ресивери, були заручники до дивного обряду. Якщо немає дарунку, це як злочин.





Тільки один букет вистачить! Наприклад, з усього класу, коли батьки зібралися заздалегідь, звані, писали в Viber, вибрали елегантні, веселі, розкішні, строгі, стримані, незвичайні, в цілому, підходять для вашого букета вчителя, і представлені. З турботою про людину, ваза і відро, означно і дуже хочеться зробити щось приємне.





А гроші, що зберігаються (понад тисячам з класу), не пішли в відро, не падають на тротуар, не розбиваються в руках, не занурюються в день після завтра, можуть передаватися тим, хто терміново потребує допомоги для лікування.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Все разом і аміково. Для дітей це буде першим уроком шкільного року, заняттям сенсу, підтримки та допомоги. Для дорослих – це тепле відчуття знайомства з чимось важливим і великим.





Ми щиро вітаємо всіх, хто працює з дітьми, всіх чудових і улюблених викладачів. Ми цінуємо щоденну роботу і дуже вдячні всім. Наша пропозиція День вчителяПерший з вересня – це просто пропозиція, яка виражається глибокою повагою.

Я запрошую вас привітати наших викладачів у коментарях та відобразити про те, наскільки прості та зрозумілі дії можуть зробити наш світ трохи краще. Це чудово, це не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное