Що подарувати будинку восени

Ви не повинні бути дизайнером або флористом, щоб мати можливість писати. склад, які прикрасить інтер'єр будинку, лоджія, тераса, офісний простір або садова ділянка. Я хотів створити атмосферу осіннього комфорту в будинку. Що я зробив в кінці радості всіх гостей і сім'ї.

А джерело натхнення – це не зовсім звичний осінній склад, який виріс так красиво в країні. На мій погляд, це плоди золи в кольорі і формі – просто ідеальний матеріал для осіннього творчості.

Виноград з ясен дуже привабливий в вінку або свічнику, а також доречно їх розкласти на стіл або біля каміна. Такі ягоди чудово поєднуються з осінньою листям, нагадуючи нас від улюбленої пори.

Склади, виготовлені з осінньої сировини, проте не повинні обмежуватися альпінізмом. Овесні фрукти дуже багаті і різноманітні. Це каштани, жолуси, конуси, каліна гілочки і дивна фігурна коробка з насінням, а також латексними яблуками, гарбузом, осінньими квітками і листям. Вони можуть бути знайдені в лісі, в саду, в кожному парку або площі.

Редакція "Сайт" Я приготував 21 яскравих для вас. складй Створіть сонячний настрій. Просто зберігайте очі відкритими!

  1. Такий розкішний багатошаровий вінок, використовуючи сухий лаванди, різні зелені, яблука і декоративні гарбузи можуть прикрасити не тільки двері, але і підвіконня заміського будинку.





  2. І ось один з простих, але досить витончених композицій з використанням фруктів золи.





  3. Пожежний є захоплюючим елементом, особливо приємно дивитися його на холодних осінньих вечорах. І якщо ваш будинок не має каміна, як символ вогнища, можна скористатися таким незвичайним і затишним свічникй Бажаєте мати одну у вашій вітальні?



  4. р.

  5. Я захоплюю цей склад для свого незвичайного підходу. Я думаю, що я буду використовувати його!





  6. Дивовижна пишність!





  7. Хто сказав, що восени флористика тільки вінки на двері і букети квітів в гарбузах? Як вам подобається цей осінній торт з натуральних матеріалів? Зробіть своїх гостей незвичайним декором.





  8. Вінок фізико-декоративних дверей.




  9. гарбуз краще, ніж всі інші фрукти підходять для створення осіннього складу. Такі ikebana виготовляються просто і, головне, виглядає дуже ефектно. При бажанні можна додатково прикрасити квітами або просто декорувати дуже ніжними і красивими різьбами. Також я пропоную познайомитися з цікавими композиціями гарбуза.







  10. Помаранчевий букет, який не складно зробити своїми руками. Таке ягодне дерево прекрасно доповнить інтер'єр і додасть затишок і тепло будинку.





  11. Ще один чудовий вінок із застосуванням золених фруктів.



  12. р.

  13. Ця осінь я дуже хочу створити композицію для будинку у вигляді рогівки великої кількості. Це символ багатства і благополуччя. Зображений переважно вигнутий, наповнений квітами, фруктами, ягодами, насінням і за легендами приносить достаток і щастя будинку. Р





При підготовці осіннього складу важливо звертати увагу на сумісність натуральних матеріалів і гармонія їх оточення один з одним, а також подбати про умови, в яких вони матимуть найкращий вигляд. Для деяких композицій потрібно враховувати найсвіжіші елементи, наприклад, різати квіти, гілки чагарнику або дерева, плоди.

Для інших необхідно попередньо висувувати заготовки. Деякі елементи після висихання можна відшліфувати і обрізати лаком або складом з вмістом воску, наприклад, це можна зробити з плодами каштану, сухого листя, конусів, жолудів.

Необхідно зібрати всі заготовки в лісі або парку в суху погоду, в будь-якому випадку після дощу. Матеріали для творчості слід вибирати без слідів бруду і вологості, в іншому випадку, що є вологою можна покрити цвіль.



Я сподіваюся, що вам подобається ці красиві, а також я. господиняй Бажаю вам успіх, і не забудьте поділитися цією чудовою колекцією з друзями. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное