Перший секс-довідник для мусульман: довідник до світу халяльського блаженства.

мусульманські жінки теж мають секс. Так, ти не знаєш? Але здається, що це не тільки послідовники Ісламу, які порушують відверту розмову про сходження мусульманського сексу. Не секрет, що мусульмани опанували мистецтво прокреації, але сам процес і задоволення від нього абсолютно різні поняття. Всі жінки заслуговують любов і прихильність.





"Сайт" Він розповість про нещодавно опублікований секс-книжка мусульмани, які навчають дружин і їх чоловікам, секрети інтимної інтеграції. Це галаль!

Перший світовий секс-довідник для послідовників Ісламу, «Доповідник мусульманського сексу: Галицький путівник до великого сексу», викликаний бурою критики і, щоб зробити його легкими, ударними. Де це мусульмани говорять про секс? Автор сміливої жінки опублікував цю книгу під псевдонімом Умм Мулаха, побажаючи залишитися анонімним.

Це перший раз в історії мусульманської культури, яка жінка дає поради всім від поцілунок до сексуальних поз. Umm Muladhat коментує мусульмани можуть і повинні сексуальні матусіАле тільки з чоловіками.





«Книжка зосереджена на зустрічі фізичних потреб шлюбу, адже секс не просто провокації. Це жінкаТак що людина задовольняє свої сексуальні потреби, говорить автор секс-припуску, який, до речі, є громадянином США.

Громадська реагувала неоднозначно до такої книги, зателефонувавши до автора. Одна жінка сказала, що така книга не потрібна, тому що дівчата дізнаються все від своїх мам. Я сумніваюся, що мусульманська мати розповість про секс в стільки деталях, як я робити, вона сказала.





Написати книгу про секс у мусульманському світі, автор запитав той факт, що більшість дівчат в Ісламі не знають нічого про інтимність. Вони почули слово, але не почули його. Допускається ліжко Мій чоловік.

Так само, гідні жінки не мають сексу, і якщо вони роблять, це тільки з думками ранкової молитви. Таке культурне ставлення приниження жінки як людини, так і інтимність сприймається як сексуальний образ.





Секс в Ісламі до Не новий. Під час пророку Мухаммад, секс був продемонстрований відкрито, і багато мусульманських мислителів писали комплексні ласощі на радості фізичної інтимної інтимності для чоловіків і жінок. З тих пір, коли має секс і жіноче тіло стають табу в деяких мусульманських колах?





Це, ймовірно, пов'язано з пригніченнясвобода і зменшення його значення. Що б ви ставилися до сексу сьогодні, вона повинна змінитися. Всі жінки думають про секс, християни і мусульмани.

Проте кожен з нас постійно стикається з проблемою власної сексуальності. Ми часто не маємо впевненості, що робити в ліжку часто призводить до мертвого кінця.





Жінки мають право на сексуальне задоволення, і мусульмани не є винятком. Важливість сексуального задоволення для жінок дуже важлива. Це запорука гарного здоров’я: як фізична, так і психоемоційна.

Ви думаєте, що мусульманські жінки потребують такої вигоди? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное