Не доторкайтеся губ з іконками церкви.

Церква ікони... Що може бути небезпечно? Белієри іноді подорожують десятки тисяч кілометрів на дотик, промені і поцілунують цілюще обличчя.

Але ви думаєте про те, скільки людей протягом дня, тижня або навіть місяця, доторкнувшись до іконки обличчя своїми руками, натиснути їх обличчя і навіть губи? І ви повинні подумати про це. Після того, як ми часто приїжджаємо до церкви з молодими дітьми, які вдається легко зловити різноманітні інфекції.





Дар'я Федорова – студент Британської Вищої школи дизайну, художника та автора проекту «Подорож людського мікробіому». У рамках дослідження вона та її партнер проаналізували промивання ікон з Московських церков.

р.



Цей експеримент був проведений в Москві, але ікони є найбільш важливим атрибутом кожної церкви, тому можна, щоб аналогічний результат можна отримати, взявши мити з ікон з різних міст.

Ікона Церква



Дар'я описує проект і мету дослідження: «Місто нашого експерименту не показало, що церква є однією великою бактерією. Цей проект не заперечує Бога, це про людське залучення. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.





Моя партнер поцікавила себе. Церквай Після проекту вона сказала, що вона буде думати двічі про це наступного разу. Крім того, я зацікавився циклом людей, в яких ікона виступає центром.

Перегляди



В цілому дівчата пішли близько 6 церков і взяли вимити з 10 ікон: св. Сергія Сергія, Воскресіння Христового, Серапима Сарова, св. Єлизавети, Матері Божої, хрещення Господнього, Спірідона Тримфіфунту і «Незламний кубок».





Коли дівчата почали сівби бактеріїЄ багато недоліків. Молодий дослідник навіть думав, що зібрані мікроорганізми виявилися святими і тому вони не хочуть контактувати з поживним середовищем. Але дівчата категорично налаштовані, тому незабаром з'явилися перші проростки мікроорганізмів.





Більшість з них були умовно патогенними: стафілококи, стрептококи, псевдомона і кишкові палички. Дівчата не знайшли ні сифілісу або антраксу на склі, але це не означає, що не варто боятися офпортунісних бактерій. Якщо у вас є слабкий імунітет, вони можуть пошкодити вас!





Дуже важливо, якщо люди, як і в тренажерному залі, ретельно відстежують гігієну і протирають іконки за ними серветкою з дезінфікуючим засобом. Християнство навчає нас любити нашого сусіда. Ось чому ми забуваємо це в церкві?

Нехай Бог піклується про вас і вашу сім'ю! Не забудьте розповісти друзям про цю інформацію.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное