Раритетна конспірація від Ванги! Vanga коментує: «Подивитися 3 речі з вашого будинку, потім зробіть яйце. й

Не так довго, мій друг прийшов, щоб відвідати мене з величезним тортом і щасливими новинами. Виявилося, що після 5 років боєздатної роботи як секретар-референт, вона раптом отримала акцію до заступника голови продажів.

Це сталося так несподівано, що вона буквально втратила дар мови. Важливо відзначити, що де мій друг працює, просування на кар'єрних сходах є надзвичайно рідкісним, і не кожен працівник керується перебуванням на позиціях більше шести місяців.

р.



Починали чакати, а потім вона говорить в тихому голосі: «Якщо ви хочете вірити це або ні, але це просування є з тієї причини, я нещодавно виконав чарівний обряд». Я ніколи не вірю в такі оповідання.





Виявилося, що мій гість так втомився від рутинної роботи і невеликої заробітної плати, яка вирішила піти в екстремальні заходи. Одну ніч знайшов текст в Інтернеті. Конспірація з Болгарського халата Ванга. Щоб перевірити ефективність методу, друг також виконав невелику церемонію.





Для церемонії вона необхідна: куряче яйце, три монети (10 клопеків), чаша трикутної форми і три церковні свічки купили день до храму. Подруга заклали монети з вугром вниз кути страв, поміщаємо свічки на них і поміщаємо яйце посередині.





Коли все було готово, друг читати ці лінії рівно 33 разів: «Біла курка заклала яйце на прозорому прозорому очищенні, але курка заклала гроші яйце, додала гроші. І хто забирає це яйце і їсти його, він стане багатим і не знає більше зла. Я, раб Божого, ходив в очищенні, знайшов яйце, і подякував нашому Господу за подарунок, надісланий. Тепер я не збираюся отримати багату. Амен.





Наприкінці обряду мій друг кладе свічки на плиті, відваривши загартоване яйце, розім'ясував її на чолі і сказав: «Я поламав яйце про себе, зробіть всі свої переваги для себе. й





Я ніколи не вірю в такі чудеса. Останнім часом чоловік отримав велику зарплату. Моноцидоз? Не думайте!





Незважаючи на те, що Болгарський скелястий більше не з нами, її знання продовжує допомагати людям. Конспірацій і обрядів Ванги знімають від нестачі грошей і подарують у всіх починань.

р.



Не забудьте поділитися цією статтею з друзями, а також дізнатися, як визначити, чи є у вас пошкодження!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное