Не вірю в Бога, не їсти солодощі і просто спробувати отримати жир! Жінка не може.

Любов або психологічне зловживання? Шлюб або рабство? Як часто ви почуєте занурення нових дружин, які, кажуть, перед шлюбом, він був різним, а потім перетворився в внутрішню смородина. Не робіть це, не ходять там. Такий приниження гідності жінки призводить до втрати самоогляду і, до речі, не колір чоловіка. Як виходить, такі зв'язки часто зустрічаються, але Психологія шлюбу - наука непросто.

Р



"Сайт" Вона ділиться з вами історіями жінок різних професій і віків, душа яких заподіяти їм не тільки спілкуватися з іншими чоловіками, але і вірити в Бога, їсти солодощі і навіть вибрати свій власний одяг.

Анастасія, 28 років, педіатр: Я одружився протягом десяти років, у нас є дві молоді діти. В цілому ми живемо разом, але в неділях ми завжди маємо скандал - мій чоловік категорично проти мене збирається до церкви. Він каже, що він знає, що робити і що вірити.

Я прийшов до висновку, що він був просто ревнощами мене: він хотів би мене бути зарядженим моє життя, так що я хотів би слухати тільки йому і любити тільки йому. Моя людина дроїться навіть що я покрию голову в храмі, він каже, що ви не повірите мене так багато. Я бачу, Він торментував це ревнощі.й Коли я намагаюся обійняти накази і не сперечатися з чоловіком, він каже: «Ви намагаєтеся порадувати його? й





Минулого року він сказав, що я отримав вагу і попросив мене піти на дієту. Тоді я сміхався і втратив вагу, звичайно, не зробив. І через тиждень почався Лент, і я, як і всі роки до цього, почав його спостерігати. Весь цей час він подав мені щоденно, що я хотів би зробити жертви для когось, але не для нього, що був хтось кохав більше, ніж мій чоловік, і це не було справи.

І останнім часом чоловік почався з ніде сперечатися з виписками біблійних апостолів. Я спробую не потрапити в аргумент, але він все ще перетворюється в скандал.





У той же час я зумів закріпити дітей - мій чоловік не розумів. З дитинства я пішов до церкви і спостерігали всі храми. Коли мій чоловік і я почав знайомства, він сказав, що він був агностичним. Я не переконував його, тому що це не дивно. Він не розумів мене до церкви, і це ніколи не ставилося до мене, що хтось розумів.

І через кілька місяців тому, я збираюся до служби цього ранку, і він був німим. виштовхнув мене з дверей.й Тоді я дійсно апологізований протягом тривалого часу. Я не знаю. Біблії говорить, що дружина повинна обманювати чоловіка, але що робити, якщо чоловік заборонений бджільництва у Бога не написаний там.





Олена, 40, викладач фізики: Мій чоловік і я не офіційно зареєстрований, але ми живемо разом за 8 років. Я не можу сказати, що це обмежує вашу свободу: Я зустрілася з друзями, що пізнають на ніч, напою в компанії, коли він не там. Але він має фобію, що я звичайно вирощувати жирй Він часто говорить про те, що він не любить жирних людей, стверджує, наскільки слабкий він повинен бути людиною, щоб розчинити себе.

Іноді ми прогуляємось по вулиці, тримаючи руки, розмовляючи про щось приємно, і раптом він очок до мене на деяких жирних жінках і каже: "Я повернувся, я не хотів би це." Будь ласка, не подобаються. А потім поцілунає мене на щоці і продовжує говорити про старій темі. Це просто отримує мене від доріжки.





З висотою 169 см, важить 58 кілограмів, і я цілком задоволений цим. Я не дієта, але я контроль мій порції, я не їсти солодощі, я не їсти на ніч, я намагаюся харчуватися здоровими. Але коли мій чоловік і я їду до ресторану, і я відчинив поширення десертами, він завжди говорить з таким солодким посміханням: «Як це зробити?», «Ми знову шукаємо в розділі Rastipop?», «Ви вже їли цукерки вранці.» Найгірше, коли він робить коментарі перед друзями.





Я часто запитую йому, якщо він любить мій малюнок і він позитивно реагує. Тексти пісень, а це означає: Тоді я дивлю, де ця ідея з'явилася з того, що я повинен точно отримати жир? Він каже, що він є безпечним: "Я люблю тебе, звичайно, і буде любити вас, але це не дає вам право отримати жир. й

Тепер, коли я їсть щось, і я вважаю, що це висока калорійність, і мій чоловік не затвердив, Я в'язав.Я відчую про нього. Тексти пісень, а це означає: І сьогодні я зізнаюсь, що я ознайомлюся з колегами на обід. Він, як правило, отримує дуже скинути і починає ходити по срібла обличчя. Це робить мене незручним. й





Світлана, 30 років, журналіст «Коли я почав зустрітися з Вадимом, я поступово почав відчувати себе, що батько був людиною того ж віку. й Моє тіло не належить мені.й Він сказав від початку, що у мене є великий характер, я добре вибраний, розумний, майже приклад того, що жінка повинна бути.

На ранніх стадіях наших відносин він не мав питань про мій зовнішній вигляд. Але коли ми почали жити разом, він вирішив, що він змусив мене з цього моменту, і почав відкрито критикувати мій зовнішній вигляд.

Я скоро зрозумів, що я шукав його. На першому криті, але він не подумав, що він був винним і переконаний мене, він про мене. Він впевнений, що я не в змозі вибрати одяг і зробити красиво.

Він, як правило, бере мене в магазин і купує тільки речі, які він думає мені, хоча іноді я нагадую собі клоу. Я не маю права на вибір.

28190



Я помираю, що я був 16. Але Vadik сказав, що фарбовані блондинки дивилися «задуха» і змусили рідну блондинка повернути. Я Я люблю сіру мишу.й Він також вважає, що у мене є маленькі очі, тому я повинен пофарбувати їх яскравіше вранці. Я був пізно для роботи і не отримав мій макіяж. Коли я стояв на дверцятому, він припинив мене і сказав: «Ви забули малювати очі». Приїжджайте, я збираю тебе.





Він також вважає, що жінка завжди повинна носити шпильки, тісні спідниці і блузи, тому що це жіночний. Але з усіма побажаннями я не маю, я не можу дозволити собі це, тому що я бігу по місту щодня на роботі.

Я почав відчувати себе як школярка знову: як дитина, коли я пішов в ліфт, я даю волосся вниз або зняла свою капелюх, і тепер я змінив своє взуття в мої улюблені кросівки і бігти до роботи. Я повертаю сотні разів, щоб ніхто не помітив цей злочин.

Я припинив. Відчуття А замість того, як я відчуваю себе, як безболісна дитина, яка не може вирішити, що носити. Коли я шукаю спосіб Вадима хоче, я відчуваю себе бажаною і сексуальною в очах. Але як тільки я ставаю себе на день, я бачу, що він відверто не схожий на мене і навіть аннойс його.





Всі історії реальні, і, можливо, ви побачили себе в одному з них. Життя в шлюбі повинно принести взаємну радість, але не страждання. Привіт, якщо ви і ви вибрали один дійсно люблю один одного, то не розкидані шкарпетки або їсти цукерки не стане яблуком змісту. Любов і бути коханим!

Не забудьте поділитися цією статтю з друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное