Улюблена мета любительських критик: саме тому Brigitte Macron є першим серед рівних.

Що таке дружина голови держави? А до того, як ви блінк, ви станете метою атаки журналістами, модними критиками та, звичайно, знаєте-і-всі з інтернету. Тож перемога нововведеного французького президента Еммануеля Макрона приніс полум’я не тільки йому, а й дружині Брегітте. Розумний вік і поява першої ледіНе зважаючи на те, що Брігітте Макрон дійсно є.

р.



"Сайт" Я згадую вам, чому це тільки в Франції, що така неординарна перша леді може з'явитися.

Бригітте Макрон Перша леді Франції Людина обговорювала не тільки в країні, але і далеко за її межами. Вони говорять про дружину Еммануель Макрона багато, часто брудні і не без причин засуджують, кажуть, що жінка схильна до педофілії, і Макрон, безумовно, пізній гей. Як може жити молодий чоловік з жінкою, яка 24 років старше його?

Є подвійний стандарт тут: успішний чоловік просто зобов'язаний виграти серця жінки 20 років молодшого, але коли зріла жінка починає відносини з чоловіком молодшим, ніж сама, вона відразу отримує стигма збоченої особистості.





Дональд Трамп має однакову вікову різницю з Меланія, як Brigitte і Еммануель, але тільки президент США 24 років старше своєї дружини. "Якщо я був 20 років старшим, ніж моя дружина, ніхто не сумніваю, що ми можемо мати інтимні відносини", - сказав Макрон.





Перш ніж викинути порожні етикетки, варто розібратися, хто Brigitte Macron. Природний знаменитий кондитерські виробиБріджит був наймолодшим з шести дітей сімейства Троньєр. Ділігентна дівчина вчила латинську мову в Страсбург, а потім вчиняє в Єзуїтській школі в Амені, де зустрівся з майбутнім президентом Франції.

653760



Театр і література – це саме те, що Брігітте забрав 16-річний хлопчик, син лікарів з півночі Франції, який згодом навчить своїх прихильників подолати страх.

про:blank

У Франції з'явилася перша леді, де різниця віків ніколи не була значна. Не було втілено.й Візьміть тільки Йосипін де Баухарнас і Наполеон Бонапарте: жінка старша, ніж імператор на 6 років, навіть вона не могла втекти засудження і критики мешканців.





Йосипін відіграв ту ж роль у долі Франції як Брегітте Макрон. Вона, як Брігітте, стала іконою стилю і трендеттера, але найголовніше - це був Йосипін де Баухарнет, який надихнув імператорові багато важливих дій, був його радником і його славою.





Ще один яскравий приклад типових французьких відносин є любовм Бальца для своєї справи Лаура де Берні, який, до речі, був більш ніж двічі, як письменник. Про роль вона надихнула Балзак. Balzac-age жінки у ставці чоловіка.





Французький кіно – це ще одне місце, де люди люблять відсвяткувати сексуальність і привабливість старших жінок. Катерина Деневве, Brigitte Bardot, Daniel Darier є дійсно культовими фігурами. Таким чином, Brigitte Macron не перший і, звичайно, не остання людина обговорюється в житті французької Республіки.

415474



Співробітниця Еммануеля Макрона з самого початку виборчої кампанії продемонструвала справді юнацький підхід до її життя. "Ш---- рок-та-роллй Вона ніколи не говорить про себе, «Я 64, я не можу дозволити носити спідниці над коліном». Величезні каблуки, без рукавів сукні, шкіряні штани - вона готова для будь-якого. вона просто суперниця, говорить Парижський стиліст Delphine de Canecod.





Французька Дружина Президента Brigitte - жінка, яка жив її життя без гальмів і не збирається змінити її принципи, тільки тому що її будинок тепер є Elysee Palace. Зображень «короченої матері нації» або «безневинної королеви» випали на неживо. Настав час для справжньої першої леді, живої емоційної жінки, яка може підтримувати чоловіка в будь-якій ситуації, і не дозволяючи кожному розглянути себе навіть на даний момент не дорівнює йому.





До речі, неважливо, що відбувається за закритими дверима сімейного проживання Президента і що таке особисте життя пари Макрон. Головне, що ця пара відкрито демонструє відносини рівних і сильних особистостей, які вдалося побудувати плідне партнерство. І Франція, щоб розповісти вам правду, пощастило!

Не забудьте поділитися цією статтю з друзями. Новиний

Категории

Смотрите также

Новое и интересное