Людина буде вашим назавжди, якщо ви сказали, що. Сильний ґендер підтверджує!

Які хитрості жінки не йдуть підкорити чоловіка, і особливо тримати його! Макіяж, педикюр, манікюр, видалення волосся, фітнес - це просто невеликий список, який допомагає зберегти себе у формі і виділитися серед інших жінок. Ми всі знаємо, що чоловіки люблять своїми очима, тому ми інвестуємо багато енергії і грошей в їх оболонці.





Відомий лука "чуйний лущ, але не змішувати" лише зробіть чоловіка звертати увагу на тебе. Необхідно підтримувати красу, але фіксатор Це дуже багато років. Редакція "Сайт" Він покаже вам секрет до довгих і щасливих відносин.

4807929



Звичайно, ніхто не порадить, як виграти серце чоловіка, краще представників сильної статі. Саме тому ми навчимося навчати секрету своєї любові та лояльності. Вимкніть все про слова. Так, вони не заперечують, що жінка повинна бути гарною. Але для них це як справа. Кілька чоловіків приймали, що піклується і як жінка буквально в одному слово може підкорити чоловіка і тум назавжди.





Що сказати чоловікові
  1. «Особливо, що ви відчуваєте себе безпечною. Це щось, що властиве нам, і такий комплімент дотик на підсвідомому рівні. Я хочу бути захисником цієї крихкої жінки все життя. й
  2. «Я люблю, що називається сексуальною і сильною. Але часто жінки називають своїх закоханих добре, вид, солодкий. Як стати справжнім чоловіком?



  3. «Я чую так часто, що дівчата люблять компліменти і вимагають його від чоловіків. І вони можуть проводити години, щоб чоловік перед другом, але вони не скажуть приємних слів до обраного. Також важливо почути хвалі. У зв'язку з цим необхідно мати діалог і сумнівні слова. й
  4. «Я хочу бути там для вас, і я хочу вам, - каже щось схоже. Дуже важливо для чоловіка почути це. Всі жінки хочуть неймовірних подраз і зусиль від нас. Важливо знати, що вона потребує вас і ніхто інший. Тоді ви знаєте, що ви намагаєтеся зробити."



  5. «Танк тебе чарівне слово. Кожен знає свою владу, але з яких причин вони не знають. Коли я подякував навіть найманих речей, це дуже захоплююча і надихає. й
  6. «... дюйми саме те, що потрібно. Я захоплюю величезний розмір. й
  7. Моя дружина дуже рідко говорить, що я великий батько і чоловік. Але коли він робить, я хочу зробити більше для своєї сім'ї!
  8. «Моя подруга має дітей з попереднього шлюбу. Учора я сидів з ними весь вечір: гра, годування, читання казок. Я не подякував мені за це. А потім будуть скарги до того, чому я не хочу зробити щось."



  9. Будь-яка версія фрази: «Я люблю тебе»
  10. «Ви хочете чути про те, що не тільки ви побачите щось. «Я хочу, щоб ви були сильні люди в будь-якій ситуації в житті, і я спробую бути вашим натхненням». Кожен закохався з нею. –





Редакційна колегія фемдомй Завжди скажи теплі слова, бо вони мають величезну силу. Відправка не займе багато часу.



Люблю один одного! Додайте корисну інформацію з друзями в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное