Стівен Вольфрам: "Симові речі тільки краще з віком."

Люди часто просять себе: що найкращий вік життя? Діти думають, що це прийде, коли ви зростите. Він був у дитинстві. Відповідь на це питання не так просто, як це спочатку здається. Соціологічні опитування, залежно від віку та статі респондентів, дають дуже суперечливі відповіді.

доб.200



Дійсно, критерії такої оцінки непросто визначитися. Що саме оцінити: стан здоров'я, кількість позитивних емоцій, професійний успіх, якість відносин?

Лондонська школа економіки провела дослідження 23,000 осіб в Німеччині. Результати показали два піки у задоволенні життя у віці 23 та 69 років. На початку своєї кар’єри та свободи. У 69 р. швидкість щастя підвищується як людину, так і більше не повинна працювати.





Геній Глютен Дослідницька команда отримала різний шлях. Початкова точка - кількість друзів у людини. Дослідники оцінюють, що в 29 людей мають середню кількість 80 друзів, набагато більше, ніж інші вікові групи. 29 років - вік, коли людина знаходиться на вершині своєї популярності, і тому живе найсвіжіші життя.

р.



Давайте спробуємо ознайомитися з проблемою в комплексно і знайти відповідь. Для цього необхідно оцінити складові особистості людини і їх зміни з віком.

Вікові можливості Фізична форма

Для фізичної активності, яка вимагає коротких і гострих лопців енергії: бігти 100 метрів, відштовхуючи ядро або кидати мазок. оптимальний вік 20 років, і після 25 починається швидке фізичне зниження. Футболісти досягають піку своєї кар'єри ще раніше. Тим не менш, в спорті, які вимагають витривалості, такі як марафон, що працює, зниження настає набагато пізніше.

2265754р.



Багато відомих спортсменів досягають спортивних піків у досить зрілому віці. Таким чином, російський чемпіон 2014 Олімпійських ігор в лютому спорті Альберт Демченко отримав звання у віці 42 років. Професійні боксери У віці 48 років після закінчення своєї кар’єри Євгена Фемена та Георгія Форемана завершили кар’єри!





У 59, сімейний лікар Джеффрі Життя вирішив навчити себе їсти здоровими і вправами регулярно. Фізична активність, здорова дієта і безтурботність тренера за рік змінив Джеффрі Життя за винятком визнання.

"З старого жиру я перетворилася в енергійну людину", - згадує він. «Як бути здоровим і красивим», - розповідає Джеффрі Життя. Сучасна медицина ґрунтується на лікуванні захворювань. І захворювання необхідно запобігти, не чекаючи на нього, щоб підняти його потворну голову. й

Інтелектуальні здібності

Стівен Вольфрам, комп'ютерний програміст, фізико-математичний, який створив комп'ютерну систему алгебра Математики, стверджує, що у віці від п'ятдесят-сика його продуктивність в якості вченого поліпшення.





На мій досвід, багато аспектів науково-технічного виконання у моєму віці, фактично, зростає стабільно. За цей час мої знання збільшилися, і багато моїх кращих ідей приходили до з'єднання між речами, які навчалися протягом десятиліть.

Також в цьому віці ви отримуєте більше досвіду і розуміння того, як будуть працювати речі. І якщо у вас є досягнення і успіхи, вони можуть дати вам впевненість і допомогти вам рухатися вперед більш чітко, без сумнівів або зцілення. й

р.



За словами Вольфрама, для великих проривів в науці і створення абсолютно нових структур, потрібно певну точку зору, яка поставляється тільки з віком.

«Приміром, необхідно підтримувати певну форму, щоб концентрувати довгий час і достатню інтенсивність на складних предметах. Я думаю, що в деяких випадках я став повільніше з роками, і в інших швидше.

Я знаю більше про помилки, які я можу зробити, і я спробую бути обережними, щоб уникнути їх. Але я швидше, тому що я знаю більше, і я можу зробити багато речей більш легко. З роками я можу автоматизувати все, що я можу, і це допомогли мені багато.

сексуальні матусі

Є стереотип, що пристрасть до постільної білизни тільки в 20-річчі. По суті, не сексуальне бажання ні сексуальна активність значно зменшується до середини-50-х років. І навіть тоді відхилення не виходить швидко. Згідно з дослідженням сексуальної тривалості життя, 55-річного віку можна сміливо очікувати ще 15 років або більше звичайної статі.

р.



Що таке висновок всіх даних? Ми можемо припустити, що пік сексуального життя 20 років, фізична активність - 30, інтелектуальна - 40 і 50. Пам'ятайте, що кожен вік має свої вгору і вниз. Тому не можна визначити «золотий вік» в цілому.





Йозеф Пілатс, винахідник популярної системи вправ, переконаний: Нам дуже рано і вмирає. У віці 70+ років і старшого віку приїжджають! Ви можете бути старою людиною в 30-ті роки і юнаком у 60-х роках, адже кожна людина як молодий, як його хребта гнучка.

852244



Може бути, молоді люди дійсно краще в деяких випадках, але це не означає, що вони краще в усьому. Я не можу сказати. Кращий вікй Ми працюємо зараз. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное