Де адаптувати рулон старих шпалер

З днем народження! У цей день на день народження хлопчика. Про те, щоб мати цей моментний день – вона буде 6 років! І я хочу створити для свого яскравого і незабутнього відпочинку.

Моя сестра сказала, що ми будемо святкувати вдома, тому я думав довго, оригіналЩоб виглядати незвичайне, яскраве, красиве, і головне, малюку сподобалося.

Після пошуку в Інтернеті багато варіантів дизайну я припинив на паперових гірлянках, які можуть прикрасити як стіну, так і цукерковий брус. Після того, як така прикраса виглядає дуже красиво, і так як її потрібно зробити вручну, ніхто ще не буде.

Крім того, такий декор буде коштувати брудні ручки. Після того, як всі матеріали можуть служити обробітком старих шпалер, які надзвичайно важливі після ремонту, а також звичайного кольорового паперу. У той же час гірлянди приходять в будь-яку форму і довжину.

Редакція "Сайт" У мене є 21 чудових ідей для вас. папір-гарландй Простий, швидкий, бюджетний і неймовірно красивий!

  1. Ці кульки паперу можна використовувати для оформлення абсолютно будь-якого свята: від дня народження до Нового року. Все залежить від кольорів, які ви обираєте. Для цього гірляндаВам буде потрібно: клей або двосторонній скотч, кольоровий папір, ножиці або спеціальний отвір для різання мусок.




  2. р.

  3. Я люблю цю блискучу ідею кулі гірлянда. Зверніть увагу: дизайнерський картон використовувався для створення його, але можна використовувати будь-які яскраві обрізки, які ви маєте під рукою.







  4. Що люблять птахи! Я думаю, що маленькі принцеси будуть радувати таким чарівним оформленням.





  5. Молода мама на помітці! Такий гірлянда може замінити модний підвісний мобільний над дитячим ліжком.



  6. 756995

  7. За допомогою паперових гірлянд можна не тільки влаштувати дитяче свято, але і подарувати інтер'єр будинку яскравою родзинкою.





  8. Як можна побачити, гірлянди з паперу можна зробити в абсолютно будь-якій темі. Як вам подобається аерозний розчин?





  9. Візьміть час, щоб створити цей барвистий гірлянда. Ви можете зробити це всього за півгодини. Обов'язково привертати дітей до роботи - вони будуть любити клеїти фігури.





  10. Ідеальна прикраса кімнати на День Святого Валентина!





  11. Гарланди з паперу легко трансформуються в святкові прикраси, з якими можна прикрасити будинок. Для кожного свята можна зробити нові паперові гірлянди, особливо так як він веселий, захоплюючий і не трудомісткий. Р





  12. Можна прикрасити стінами гірлянд, стелю або вікна будь-якого приміщення - від кухні до дитячої, а також камінної полиці.





  13. І ось один я вирішив прикрасити мій маленький джинсовий ковпачок. 58980





Редакційна колегія
І ми підготували для вас вибір натхнення ідеї оформлення стін метеликами. Паперові метелики прикрасить інтер'єр і стануть невичерпним джерелом натхнення.

Такі гірлянди можуть прикрасити що-небудь - стіну, столик, площа фотосесії. Ви можете поєднувати різні кольори: пастелі, яскраві, контрастні. Паперові гірлянди – вишуканість, стиль і, звичайно, атмосфера свята. Ваші діти оцінять це. Головна Варто!

Не забудьте поділитися красивими ідеями з друзями та сім'єю. Може бути одним з них хоче створити свято тільки для вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное