Більше 500 дітей щодня гинуть в результаті ДТП. Якщо ви піклуєтеся про життя дитини...

Автокрісла для дітей Багато наших співвітчизників, здається непотрібною розкішю. Більшість водіїв дорогих автомобілів вважають, що вони вже витрачали більше грошей на забезпечення хорошої безпеки для себе і родичів.





Чому виникає присутність в Європейському Союзі? автомобільне крісло Я маю на увазі? Для дітей варіюватися тільки дрібні і транспортні вимоги. Наприклад, у Швеції діти до 4 років повинні бути перевезені в автокрісло, перевернувши його назад, а в Німеччині не можна приймати немовляти з лікарні без особливого люка.

Як перевозити дітей в автомобілі



Нещодавно Росія також представила практику важкого штрафу для перевезення дітей без автокрісла. В Україні є обмеження на перевезення дітей, але держава більш лояльна до водіїв з молодими пасажирами. Прес-служба дорожньо-транспортної міліції заявляє, що використання автокрісел є тільки рекомендованим виміром безпеки.





Правила дорожнього руху говорять про обов'язкову наявність пристрою, завдяки яким дитина буде на таку висоту, що її можна безпечно закріпити поясом. Точно те, що цей пристрій не зазначено.





Наша редакційна колегія рекомендує молодим батькам слухати досвід європейців і купити спеціальне автокрісло. Цей пристрій може врятувати життя дитини в автомобільній аварії.

«День народження ми припинили купити молоко на шляху додому з дитячого садка. У нас є лише кілька хвилин, коли в нас з'явився інший автомобіль. Ви ніколи не думаєте, що це станеться до вас.

419674



Моя жінка (3 роки і 6 місяців) походила з подряпинами, але лікарі сказали, що це може бути дуже різним, якщо я не провів додаткових двох хвилин, сидячи на стільціх і захоплюючи їх.

Я дрібний, мої діти дрібні - все інше виправити. Дякуємо Богу (і авто Honda і Graco і Chicco сидіння) для забезпечення безпеки.





«Я потрапив на світло трафіку без зупинки. І це 500 метрів від будинку. Навіть тіло переїхала. Невеликий в той час був 3 тижнів (право проїзд з реєстрації медичної політики), тому він навіть не прокинув на стілець! Тому ми закріплюємо завжди і скрізь, навіть якщо ми йдемо на наступний двір.

р.



При покупці дитячого автокрісла важливо звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Краще віддати перевагу каркасу з первинної пластики, він вигинається при застрягі, але не порушується.





Вибираючи автокрісло, не варто орієнтуватися на вторинний ринок, такий стілець вже може бути пошкоджений на вплив, який часто неможливо розглянути при покупці.





Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше думати про здоров’я. Не цвях або стрижень!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное