Як прикрасити вікна

Учора я зустрілася з сестрами, і тільки стала свідком захоплюючого творчого процесу. Але найцікавіше буде чекати мене в результаті. Ілона. прикрашені вікна в квартирі, викликає істинне захоплення, як для всіх домашніх, так і для випадкових пасів на вулиці.

Вона створена за допомогою 7 аркушів картону, піни, клею та 2 метрів світіння гірлянди справжнім казковим містом, який радує всіх оточуючих і поліпшить настрій холодної осені та зимових вечорів. Знімання сім'ї і сусідів не може передавати слова!

Оформлення редакції вікон "Сайт" Я готовий 14 для вас. вікно-декораціяВін зробить Ваш дім чарівним місцем. Крім того, Новий рік приїжджає незабаром, і така яскрава і незвичайна ідея обов'язково стане в нагоді для створення святкової атмосфери в будинку.

  1. Шукайте цю красу! Для створення цього елемента декору вам знадобиться аркуш картону або щільного паперу, в цьому випадку використовується білий ватман для пастелі, а також шаблон з відповідним зображенням, простий олівець, ножиці і годину вільного часу.





  2. Такі прикраси для вікон можна зробити своїми руками і задіяти всю сім'ю в цьому захоплюючому процесі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.






  3. Цей ефектний ліхтар у вигляді казкового замку вирізняється з паперу. І ця робота можлива навіть для дитини.



    Щоб створити цей декор, вам буде потрібно: щільний папір, олівець, ножиці, лінійка, глухий ніж, клейовий олівець, новорічний гірлянд (кращий на батареях) і полку для картини (потрібно з бортовою дошкою, яка буде тримати малюнок).





    Після чого виводимо макет і виріжте його.





    474850 р.





    Потім потрібно вигнути край макета, щоб встановити його на полиці. Поставте гірлянду вниз і освітлюйте вогні. Незвичайний замок для засмаги!





  4. О, як чудово, немає слів!





  5. Кожна школа мала сніжинки з паперу. Принцип залишається таким же. Тільки зараз у віці високих технологій ви можете просто завантажити спеціальні трафарети або шаблони в Інтернеті, за допомогою яких легко створювати шедеври для декорування вікон або інтер'єру квартири.

    194002



  6. р.

  7. Хороший приклад трафарету. Якщо ви надихнули цю ідею, обов'язково слід тримати її.



  8. Р

  9. Дивовижна красуня!







Редакційна колегія
Ми працюємо з деякими великими ідеями для вікон. Виберіть те, що вам подобається краще, підключіть свою фантазію і швидко отримайте роботу. Я впевнений, що ваші вікна будуть найкращими!
Час працює швидко, ви не встигнете зв'язатись до Нового року на поріг. Так що я раджу тримати ці чудові ідеї.

Адже створюється своїми руками з використанням звичайного паперу і ножиць. оформлення вікон Захоплюючі погляди і паси-понадцяти гостей будинку. Це справжній політ фантазії, не існує строгих правил, головне, щоб результат припав до вашої кришки і приніс радість.

Не забудьте поділитися цими чарівними способами для прикраси вашого будинку. Створюйте шедеври з друзями, дякую за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное