Як зробити ідеальний порядок в будинку

Я був на батьківській вечірці з новими сусідами. Ярина і Анатолія зробили дуже гарне враження на мене, і що вони створили в своїй квартирі надихнула чоловіка, щоб зробити нові зміни.

Уміння створити ідеальний порядок і стан у вашому домі, коли все знаходиться на місці, непросто, але мої сусіди досягнути успіху. Завдяки нестандартному підходу дупиЦе особливо вірно, коли в будинку мало місця, і потрібно влаштувати багато предметів.

Як очистити редакційну дошку "Сайт" Я приготував 21 блискучих способів для вас. прибирання будинківй Зауважте.

  1. Знайти речі, які ви можете повісити в шафі замість того, щоб покласти їх в ящик. Деякі власники категорично не люблять зберігати джинси в ящику; інші вважають, що джинси висять на вішалка займають занадто багато місця в шафі. Зробіть рішення на підставі кількості товарів в одній категорії і кількості доступних місць.





  2. р.

  3. Якщо ви не можете повісити кожен пункт на вішальці, використовуйте вішалка для засмаги. Все буде видно, але не займе багато місця.





  4. Це хороша ідея не шукати ключі. Виконайте таку клавіатуру не більше половини години. р.



  5. р.

  6. Чудова ідея для зберігання часнику або цибулі.




  7. Це те, що я бачив на кухні своїх нових сусідів. Що таке інтелектуальне планування простору?





  8. Просто подивіться, як простий і корисний дизайн ванної кімнати. Я вже попросив чоловіка зробити те ж саме.





  9. Пристроїться в декількох рядах светрів не помітні, втрачені і не при необхідності. Так ви можете забути, що у вас є комфортний і теплий в'язаний светр. Однак можна обгорнути светр навколо вішалка, як на фото. Потім він не простягається на плечі і не втратить форму.







  10. Чудове рішення для гаража або зберігання, особливо якщо ваш син мріє стати відомим футболістом.





  11. На мій погляд, просто ідеальне рішення для зберігання круп і борошна. Вам потрібна коробка, як це, зараз!





  12. Вишуканий вішалка для сковорідок і сковорідок. Він легко ковзає і є повним доступом до посуду. Що ще потрібно?
    Габаритний зображення



  13. Дуже гарна ідея. Ви можете зробити прокладку, не залишаючи санвузла, при цьому спокійна вода не потрапила в гніздо.





Редакційна колегія
І ось інший корисний спосіб допомогти впоратися з проблемою аксесуарів для зберігання. Вони, як правило, фаршировані в щілини, залишені безкоштовні інші речі.



Ви можете придбати завісні кільця в душовій кабіні, вони дуже дешеві, і повісити шарфи, як в бутік, красиво скручуючи їх на одному вішалка. Можна повісити ремені на кільцях.



Якщо ви постійно перебуваєте під враженням, що вам не вистачає пари рук, і це постійна проблема для організації будинку, можливо, це все про неправильне планування.

Спробуйте використовувати кілька з перерахованих вище життів хакі, і ви відчуєте, наскільки простіше і простіше вона стане з очищенням, а вакантний простір можна використовувати, наприклад, щоб породити ваші улюблені вази. Якщо ви правильно організуєте місце для зберігання речей.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. космічні ідеїПоділитися статтю з ними!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное