Товстий Америка, або Як Лена Міро підтвердила стереотип. Ми робимо все!

Відомий блогер Lena Miro не потрапляє в її кишеню і ніколи не боїться висловити свою думку. Її критик включає в себе політики, демонструють ділові зірки, звичайні російські громадяни, моральні норми, закони. Вона обговорюється, сперечалася з нею, але в будь-якому випадку вона знає, як зловити життя.

У разі, коли вона не заливала бруд, але навпаки, стояв на боці оборони. Вона колись стояв американці, кажучи, люди не хочуть шукати стереотипи.





Але один раз ця шокова молода леді мала відвідати Діснейленд. «Увімкнено, що мої читачі, які сказали, що американці переважно жирні, праві, і я, хто критикував, що це стереотип, є фольгою», - пише Elena Miro. Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися і поділитися з вами, що зробив блогер змінити його розум.

Я судила всю Америку, обравши дуже дорогі місця для життя, де я піду себе. Є багато ресторанів ферми, красивих зубів, консервованих тіл, і йога-студії є сотні разів більше, ніж швидкі продукти харчування. І ось в цих привілейованих місцях, Американці дійсно тонкі і красиві. Вони мають гроші не їсти сором'язливі, і мають вільний час, щоб wank тіла фітнес. Але це не всі Америки. Не всі його.





Діснейленд це місце, де ви можете судити, що середнє виглядає. сім'яЩо носити, що вона їсть. Середня американська сім'я вшита в магазині сита, яка продає одяг поруч з десятьма настільними світильниками, туалетним папером і чіпсами.

9425857



Мама-вихал асоціюється зі мною зі світлими мостиками «знімають», забивають в безмірні пухкі палички, а з капюшоном парашутом в квітці. Дад - це бейсболка з логотипом футбольної команди і футболкою, яка купується за вагою: 5 кілограм футболок на долар. Товсті діти одягнуті у скляних, синтетичних костюмах казкових героїв і їсти шати. Але це не просто діти, які їсти щит. Всі їсти сором'язливі: мами, тато, діди. Тони.





Діснейленд - це величезний комплекс з декількома готелями на території та безбарвною парковкою. У готелі є десятки ресторанів, які є гідними. Не в сенсі дорогий і модний, але один, де я міг би вирізати якийсь неприпустимий органічний салат, без хімічних речовин. Як я стояв в лінії, я дивився натовп. Жир, жир, жир, жир, жир, жир, жир — і так далі, невизначено.





Весь день в Діснейленді я не бачив жодного хорошого фігури. Боди діляться на жир (9 з 10) і «нормальний» (не дуже нездоровий жир, але не спортивний). Ці тіла були постійно жування, смоктання і облизування: чіпси, попкорн, морозиво, льодяники. І всі ці тіла приїхали до Діснейленду на автомобілі. Середня американська побутова техніка - 2 авто. Американці, якщо вони ходять в будь-який час, вони тільки ходять до холодильника.





Цей інший Америка є те, що ми повинні уникати. Перемістити більше. Не пропустіть дешеву фуршету. Але краще. Що ви їсти не тільки від вашого здоров'я, але і від вашого щастя. Я завжди був здивований Американською статистикою на антидепресанти: американці споживають тонни з них.

Я не знаю, де з’явилися ті цифри. До Діснейленду я розумію, що синці їсти зміни їх хімії крові. Люди пригнічують. І це дуже сумно.

589562



Ми повинні уникати такої долі. Не їсти шати. Прогулянка Не намагайтеся впасти на автокрісло. Ви, в загальному!

Звісно, є істина в слова Олени. Швидка їжа та бездомний Вони вбивають людей, не кажучи вже про їх зовнішній вигляд. Але є абсолютно різні люди в Америці. Кожен вибирає те, що бути і як вести життя. І ми просто повинні прагнути до кращого і турботи про наше здоров'я.



Ви погоджуєтесь з Оленою Міро? Повідомте нам про коментарі та поділитися статтю з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное