Візьміть щітку, переверніть її задню сторону. Результатом є гідність кращих галерей світу!

На тиждень тому мій брат повернувся з далекої поїздки. Віталійк жив і працював в Австралії на рік. Увечері я почув дивовижний рахунок того, що мій брат побачив, і що застрягнув його, поки він жив у Сіднеї і подорожував через захоплюючі місця цього дивовижного континенту.

Я ніколи не думав перед тим, що я б захопився Австралійськими або оригінальними картинами. Моє братство зустрілися з локальною креативністю в Улурі. Це туристичне селище біля рожевого скеля, яке вважається святим корінним народом. У майстер-класі місцевого художника зуміли потрапити в майстер-клас. Ремесла точкове фарбування за допомогою іншої сторони щітки.





Малювання для Австралії Аборігін – це різновид медитації. Вони створюють свої картини прямо на вулиці, сидячи на полотні і щітку в руці. Відцентруючись на внутрішній світ, вони фарбують кольорові крапки, з яких отримуються справжні шедеври. Працює в такій техніці зачаровує і здавалося виведену позитивну енергію, протягом тривалого часу захоплюючи погляди і думки.

Все, що ви повинні зробити, слухайте себе і починайте малювати каскад різнобарвних точок. Але він має свої секрети.

Незвичайні малюнки "Сайт" Я приготував для вас вибір яскравого і незвичайного Австралійка Оригінал Картиний Зайдіть!

  1. Яскраві кольори, лаконічна виразність інсульту, мальовничі анатомічні деталі - все це характеризує живопис австралійських аборігінів, знайомство з якими принесе задоволення від справжніх цінителів оригінальних культур.

    Габаритний зображення





  2. Чи знаєте ви, які художники абзаців? У цьому випадку стереотип, як ми уявляємо, що художник не працює. Вони виглядають досить екзотичними, особливо з європейської точки зору.



    Наприклад, відомий художник з Австралії Жанні Петярре. Ginny's працює по всьому світу і має велику кількість відвідувачів. Тексти пісень, а це означає: І не без причин, тому що ці твори мистецтва дійсно дивовижні, ви не можете зняти очей!





    Відтворення цього живопису тепер у моєму розпорядженні завдяки брату.





  3. Оригінал художники фарбують світ з точками і штрихами. Це як і якщо від атомів вони створюють найважливіше в житті, що має найбільшу вагу яких вони горді і що вони живуть: країна, в якій вони народилися, земля, річки, сонце і небо.

    р.



    Вони також малюють людей, які живуть поруч, і які люблять, малюють жінок, чоловіків і дітей, флори і фауни, все, що оточує їх.





    Секрет енергетики картин знаходиться в закодованій символіці, їх художники призначають під час роботи над новим шедевром, перетворюючи теми в яскраві декоративні картини.





    Знаючи і розуміти ці символи, ви можете легко «читати» твори мистецтва.



  4. А ось картини Австраліанських Оригіналістів експонуються в одному з художніх галерей світу.

    У нас є особлива аура! З цих анотації таких відчуттів, як від причастя з природою - невелика бризка, запах трави, похиління птахів ... Дуже irrational, як хвилі кольору.





    Відвідувачі галереї допускають, що вони люблять стояти перед картинами, слухаючи їх внутрішній стан.



  5. Австралійці абріорних художників розфарбовують і продовжують фарбувати барвисті риби, тварин, птахів, іноді людей, а разом з зовнішніми деталями зображені і внутрішні органи – хребта, стравоходу, серця, печінки.

    Це так званий стиль рентгенівських променів, що відображає інтерес до Аборігінів у розширенні знань анатомії представників тваринного світу.





    Крім того, така ретельна зображування їстівної гри стала своєрідною магічною дією і забезпечила успіх на полювання.





Якщо ви вирішили піти на захоплюючу подорож, ми підготували для вас захоплюючий вибір 20 небанальних сувенірів з усього світу. Візьміть кілька ідей з вами на дорозі, оригінальний підхід до вибору сувенірів принесе вам багато позитивних емоцій.



Що ви думаєте про ці незвичайні австралійські абзаретні твори мистецтва? Я не маю чаю. Українська!

Крім того, спробувавши створити такі, на перший погляд, примітивні роботи, ви розумієте, що малювання точок непросто на всіх. Це вимагає великої концентрації і величезного внутрішнього ресурсу, тому що ви можете створити такі роботи тільки в гарному настрої, не дозволяючи єдиному негативному думі.

Якщо ви надихнули. Австралійці Поділіться цією статтю з друзями. Я впевнений, що вони знайдуть щось нове для себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное