Мій чоловік приніс гарбуз з саду, і я купив 4 чайних свічок і підбирав ніж зробити щось дивним.

У мене є збір гарбуза цього року! І коли це 2-3 гарбузи, їх можна їсти, але що якщо є більше 10? Не відкинути, тому що гарбузи так корисні, і навіть красиві.

Але тільки в цьому вихідні, мій друг Ольга дала мені ідею, що кожен в домашніх умовах збуджена.

Для цього потрібно гарбуз, тонкий канцелярський ніж, ложка, стібок, візерунок з простим зображенням, маркером і висувним маркером для перенесення картини. Я також купила деякі чайні свічки в магазині і, озброєні інструментами, встановлюються на роботу.

Осінні вироби гарбуза своїми руками В кінці я виявився чарівним аксесуариЗавдяки якому зараз в моєму домі панує восени чарівна атмосфера романтики. Крім того, вибираючи відповідний образ теми, можна прикрасити будинок для всіх свят - Хеллоуїн, який буде дуже скоро.

Редакція "Сайт" Я приготував 21 дивовижних ідей для вас. гарбуз-світлой

  1. Я просто зачарований цим ліхтарем! 466409





  2. При виготовленні такого атрибуту Хеллоуїна не складно. Спочатку потрібно відрізати зверху і звільнити гарбуз зсередини. р.

    Згідно з попередньо підготовленим трафаретом з довгою гострою голкою, потрібно зробити часті проколи по лініях контуру, а потім акуратно зняти зайвий ножем уздовж проколів.





    Ви можете загорнути гірлянду ялинки навколо баночки і вставити її в гарбуз. Також, замість гірлянди, свічки відмінно підійдуть.



  3. р.

  4. Такий стильний декор може прикрасити як інтер'єр квартири міста, так і ганку заміського будинку. І я думаю, що це чудово. Пошук і ресторани восени.





  5. Це гарбузові ліхтарі Я зробив для мого дому. Вже не більше години на виробництво. Увечері цей декор створює чарівну атмосферу у вітальні.





  6. Я думаю, що шанувальники Гаррі Поттера будуть хвилюватися. Правда, впоратися з створенням такого декору не всім!





  7. Дивовижна пишність!





  8. Я дивлюся на цю красу і дух хвилює! Чудова прикраса, це не так?





  9. У традиції ріжучих осіб з гарбуза є вікова історія. Вперше такі лампи з'явилися в Великобританії, але спочатку були використані для їх виготовлення. Вважалося, що такі фрукти, залишені на всіх святах біля будинку, відводять від злих духів. Коли традиції святкування Хеллоуїна поширилася в Сполучені Штати, лампи почали виготовляти з гарбуза, більш доступні і дешевше.







  10. Для створення такої гарбуз Вам необхідно вибрати джерело світла. Свічки зазвичай використовуються, але зараз гірлянди і блимає світлодіоди дуже популярні. При виборі джерела світла звертайте увагу на безпеку і дно гарбуза - якщо він не вирівняний, буде важко поставити свічку всередині так, щоб вона не падає.







  11. Якщо ви вирішили використовувати свічку для освітлення гарбуза, можна залити трохи приправи зверху або всередині. Коли свічка нагріває м'якоть, повітря буде наповнений чудовими гарбуз.



  12. р.

  13. Не обмежуйте свою творчу подорож! Якщо вам подобається більш складний малюнок, не боятися робити щось неправильно. Навіть якщо потрібний шматочок відрізати під час роботи, можна прикріпити його назад зубочисткою. Вставте зубочистку півходу в частину, ви відрізаєте неправильно, і кладемо відсутній шматок на ньому. На жаль, вона швидше висихає, ніж решта гарбуза, тому підготувати її за необхідності.







У процесі роботи на такому атмосферному ліхтарі ви будете мати багато залишків у вигляді м'якоті, які згодом можуть використовуватися для приготування смачних і корисних делікатесів. Я пропоную вам рецепт коханої осені страви - апельсиновий суп. Просто незамінний в холодному сезоні, коли наше тіло не вистачає сонячного світла і вітамінів.



Як вам подобається ці яскраві ідеї декору будинку? Selai, як це. Осінь-світлоІ ви хочете зробити це знову і знову. Творчість – це так захоплюючий! Крім того, ви можете підключити дітей, вони порадують незвичайним і веселим проведенням.

Поверніть свою фантазію і отримайте роботу, і не забудьте розповісти друзям про ці знахідки. Травми, вони мали кілька гарбузів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное