Ніщо не пригнічує, ніж відсутність ремонту і відсутності місця. Чудовий приклад реконструкції маленької квартири Микола Дроздов!

Невелика кухня – справжній жах власників хрущовців та високоповерхових будинків типової старої планування. Нещодавно був реконструктор і на кухні площею всього 7 кв.м. м.кв Я зіткнувся з великою кількістю труднощів. Адже для реалізації цікавих дизайнерських ідей в приміщенні таких модних розмірів, коли кожен метр важливий, дуже проблематичний!

Але улюблена людина Микола Дроздов, як вона вийшла, кухня і навіть менше. Площа площею 5 кв.м.

З дитинства Я любила програму «В світі тварин», яка в 2018 році буде 50 років. На додаток до своєї кар'єри в якості ведуча Микола Миколайович Дроздов зробив наукову кар'єру: захистив докторську дисертацію, отримав численні звання і нагороди, писав більше 20 книг, підручників і посібників, астероїд був навіть названий ним. Вчив нас оцінити і любити світ, який оточує всіх.





Нещодавно я бачив шоу Ремонт квартири Микола Дроздовй Я зрозумів, що це просто велике рішення для власників маленьких квартир. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Перепланування також приймала коридор із санвузлом.

Сучасний дизайн маленької кухні "Сайт" підготовлені секрети для вас. стильний ремонт в маленькій квартирі з довгою історією.

Квартира Дроздова, незважаючи на невеликий розмір, дуже дорогий, адже саме в ліфті цього будинку він зустрів дружину Тетяну, з якою він жив більше 40 років.

Це те, що квартира виглядає як до реконструкції. Кухня.









Це вид з передпокою.

Р



У передпокої.





І санвузол.

р.



Дизайнери в першу чергу приділяють увагу функціональності і ергономіки, адже кухня є важливою площею будь-якої квартири, в цьому місці людина проводить значну частину свого вільного часу. І ось ідеї, які фахівці ввели в практику.

  1. Велика робоча поверхня була створена практично по всьому периметру приміщення, з захопленням навіть частини підвіконня. Чудовим рішенням стала складна стільниця під вікном - щоб гості мали десь пити чай, а господиня мала простір, де повертатися.



  2. Також по периметру кухні розміщують максимальну кількість систем зберігання. Що таке план перепланування.



    Завдяки зручному робочій поверхні, можна було підходити до панелі приготування 80 см. Також підійде комфортабельний холодильник, плита і навіть повноцінна посудомийна машина шириною 60 см. Але пральна машина знайшла своє місце в переробленій ванній кімнаті.





  3. Нове вікно з клеєного бруса радує природною фактурою дерева. На маленьких кухнях не варто розміщувати об'ємні тюлі і штори, які займають простір. Ідеальний варіант для таких кімнат стане римською завісою.



  4. Кілька слів про стелю. Виготовляється з двох рівнів: гіпсокартону і простягається глянцевою поверхнею. Світло будуються, що дозволяє візуально збільшити і простір. До речі, в коридорі використовується однакова техніка.



    Далі до панелі приготування і капюшона створюється імітація вогнетривкого скляного вікна з нанесенням авторського зображення. Цей елемент дизайну, як і всю робочу поверхню, має світлодіодне підсвічування, яке також працює для візуального збільшення простору.





  5. Відмінним дизайнерським переходом стала підлога нового поверху, що об'єднує кухню і коридор в єдиний простір.



  6. Ще одна техніка, яка допомагає зберегти простір, є використання розсувних дверей. У передніх дверцятах з внутрішньої сторони монтувалася накладна панель того ж дизайну, як міжкімнатні двері. р.



  7. В оформленні всього приміщення використовується легкий пастельний діапазон і глянцеві поверхні. Пиловий рожевий і оливковий колір фасадів відмінно поєднується з тіні підлоги. Оформлення переважають дерев'яними, різними відтінками і малюнками, навіть каркасом нового вікна з дерева, фасадами кухні - матовим склом.

    р.



  8. Не без чоловічих об'єктів, тому що речі, створені своїми руками, додадуть неповторності приміщення. Для кухні Микола Дроздов були створені авторські табурети та стільці. Основа з них була пофарбована в тон вікна, а сидіння виконані в техніці декупажу за допомогою Krakle.



  9. Ванна кімната була повністю перероблена. Стіна між санвузлом і санвузлом була порушена для підключення двох кімнат в одну. У декорі використовуються білі і аквамаринові кольори. Підкреслено декоративну плитку з зображенням птахів.







  10. І кілька слів про передпокій. Стіни і гіпсокартонні частини стелі виготовляються в одному кольорі. Цікавим доповненням є стельові балки, розташовані по периметру стретч-стеля, а також темні плінтуси і глянцеві поверхні шафи-купе.







Я пропоную вам відео реворкінг кухні, коридору та ванної кімнати в квартирі Микола Миколайович Дроздов.

про:blank

Для любителів замовлення ми підготували 20 блискучих порад, які допоможуть заощадити місце на кухні! Спробуйте реалізувати все це в домашніх умовах, і ви побачите, що буде більш функціональним простором.



За допомогою прикладу цієї квартири ми хочемо показати, що невеликий простір можна зробити функціональним і стильним. дизайнерські рішення, які використовуються для візуалізація Удосконалення ергономіки може стати великою допомогою для всіх власників ЖК «Хрущов» та невеликих квартир.

Як переробити кухню? Я буду раді, якщо ви поділитеся думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное