Лікар медичних наук Іван Неймивакін: «Я сказав, що це сто разів і я повторю його знову!» Будь-яка хвороба шкіри лікують, якщо ...

Мій друг Elena від 5 років страждав від шкірних захворювань, а також від псоріазу. Але недавно, коли я зустрілася з нею на вулиці, я побачила її так щасливою.

Після розмови я дізнався, що всього два тижні тому вона була повністю заліком її захворювання, і навіть друг допоміг впоратися з бородавками.

І допомогло їй зробити. метод лікування Івана Неймивакінай Унікальна система загоєння професора Неймивакіна набирає більше і більше послідовників. Відомий лікар зламав всі стереотипи про лікарські засоби, серйозні захворювання і які ми використовували для виклику здорового способу життя.

р.



І це не дивно, адже він талановитий лікар, доктор медичних наук, професор, автор понад 200 наукових праць! Він вивчав космічного препарату протягом тридцяти років, і головне, він має багато вдячних пацієнтів, які змогли повністю позбутися від своїх захворювань.

Лікування захворювань шкіри Edition "Сайт" Я підготував унікальний метод для вас. лікування від Івана Неймивакіна.

60065.



Як Іван Неймивакін поставив його в одну з його лекцій: «Шкіра є найбільшим органом людини, який займає близько 10-14 кг маси тіла». Шкіра містить всі біологічно активні точки, які безпосередньо пов'язані з внутрішніми органами. Під шкірою є вся система каналізації нашого тіла, тобто лімфа, через які всі відходи випливають.

Якщо лімфа забруднена - це безпосередньо впливає на стан шкіри, а з'єднання біологічно активних точок з внутрішніми органами тьмякоть, що призводить до порушення дихальної системи, шлунку, підшлункової залози. І до моменту встановлення системи обробки речовин до нормального стану, шкірні захворювання не можна вилікувати мазями і засобами. й





У боротьбі з багатьма шкірними захворюваннями Іван Павлович Неймивакін рекомендує застосування перекису водню. Після багатьох досліджень професор зарекомендував, що перекис водню може не тільки підтримувати, але і відновити всі життєві процеси нашого тіла, вилікувати більшість захворювань, в тому числі псоріаз.

За однією теорією розвиток псоріазу пов'язаний з порушенням метаболічних процесів, які нерідко стають наслідком розщеплення організму. Тому для лікування цього захворювання необхідно провести комплексне очищення за допомогою перекису водню.

524150 р.



  1. Вчений рекомендує використовувати перекис водню щодня в трьох дозах при регулярних інтервалах.
  2. Можна почати пити перекис водню з мінімальними дозами, а саме 1 крапельа 3% розчину перекису розвести на дві столові ложки води. Це початкова доза для однієї дози.
  3. Щоденно необхідно збільшити дозу препарату по одній краплі, тобто на другий день лікування потрібно взяти дві краплі перекису, розвести в дві ложки води, три рази на день. р.



  4. Підвищити дозування до одноразової дози перекису водню на прийом становить 10 крапель, розведений в дві ложки води. Це означає, що на 10-му добу лікування потрібно взяти 30 крапель перекису на добу. Це максимальний поріг дозування препарату.
  5. Після десятиденного прийому перекису водню слід провести тиждень в лікуванні, а потім почати новий курс з 10 крапель препарату одночасно. Для підвищення ефективності терапії рекомендується одночасно приймати вітамін С.


Зверніть увагу, що перекис водню не має протипоказань до застосування, крім індивідуальної непереносимості. Будьте обережні при використанні препарату, не потрапляючи на слизову оболонку очей, тому що перекис може викликати опік. А також перед початком використання, проконсультуйтеся з лікарем.





Якщо ви хочете вилікувати шкірні захворювання, слід зупинити використання мила і шампунь. Єдиний виняток господарсько-супай Вчений говорить, що коли ми використовуємо мило, ми знімаємо захисний шар, і в цьому місці шкідливі хімічні речовини, які входять до складу різних видів косметичних мил, щоб її ароматизувати, проникаючи в лімф через шкіру і отрути його.

Професор Неймивакін радить взяти ванну за допомогою побутового мила. А якщо ви регулярно приймаєте контрастний душ вранці або ввечері, то через два місяці ви можете похвалитися здоровою і красивою шкірою.





Я пропоную вам відео, в якому вчений ділиться своїм цінним відображенням на лікуванні шкірних захворювань.

про:blank

Ми також підготували для вас 20 супер корисних порад від Івана Неймивакіна, які допоможуть вам бути здоровими як астронаут.



Що ви думаєте про використання мила з сильними ароматами? Ви готові відмовитися від цих винаходів цивілізації заради загоєння і омолодження шкіри і внутрішні органи?

Дізнайся з цими корисними рекомендаціями професора Івана Неймивакіна з друзями, покажуть про них!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное