Забути про це ліки. Ангін заборонений у 42 країнах.

Аналгін є популярним серед большів. Недорогість і доступність є основними козирками при покупці. Проте сучасні дослідження свідчать про небезпечні наслідки цього препарату та нерегульовані ризики при його використанні.

4334945 Габаритний зображення



Чи можу я пити анальнийгін? Аналогін збиває температуру внизАле це погано для вашого здоров'я! Як протизапальний засіб краще не використовувати, для цих цілей створюються ефективні препарати.





Аналгін--- ненаркотичнай Зменшення больового синдрому виникає без впливу на психіку. Його знеболюючий здібності набагато нижче, ніж з наркотичних препаратів. З серйозними травмами, опіками, після операцій вона неефективна. Рекомендовано використовувати анальгін тільки при більЗубний, вуха, менструальні та інші.





Міжнародне найменування препарату - Метамізол натри, Метамізол натріюй фармацевтична промисловість виробляє сотні знеболюючих речовин. «Баралгін», «Девальжин», «Спасдолзін», «Тороргін», «Нобол», «Ільвагін» – це невеликий список імен, в яких прихована знаменита анальна незаймана.





Препарат продається у вигляді таблеток, розчинів для ін'єкцій і ректальних супозиторіїв. Дозування - від 50 до 500 міліграмів діючої речовини в одній таблетка (супозиторії). Перед застосуванням аналгіна обов'язково прочитайте інструкцію, особливо розділ з несприятливими реакціями.





Паранти часто дивують, Чи можна подарувати анальнийгін дітям?й Абсолютно! Всесвітня організація охорони здоров'я сильно обмежує споживання анального розчину. Заборонено застосовувати препарат у дітей до 12 років і при вагітності.

8946566



Довгострокове використання анального розчину може викликати кровоплинність - гранулоцитоз. Рівень специфічних лейкоцитів знижується, організм не затримує поширення патогенних бактерій і грибів. В результаті серйозністьй Також відзначають алергічні реакції і анафілактичний шок. При постійному використанні аналгіна функція печінки знижується, краплі артеріального тиску.

5729416



Одночасне використання аналгіну з деякими іншими речовинами призводить до збільшення їх дії. Популярні комбіновані препарати - "Темпалгін", "Пентальгін", "Спазмалгон", "Седалгін-нео" та інші.





Як і більшість ліків, анальнийгін не здатний вилікувати. Препарат застосовують тільки в невідкладних випадках, для симптоматика або одноразове використанняй Довгострокове застосування виводить симптоми захворювання, компліментуючи діагноз, провокує нове захворювання.





Універсальна рекомендація для болю – перейдіть до лікаря!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное