Я був варенням осені квіти в желе щороку з 2008 року: «Аутумна Мелодія», як мій мами називає десерт.

У сім'ї є багато іменинників. І ми не встигнемо подивитися, коли прийде Новий рік. На свята мій будинок завжди наповнений сім'єю і друзями, і це красиве!

Я довгий час винахідливості моєї коронки, доки я дізнався про цей рецепт. Щоб здивувати гостей, потрібно годувати їх квітами!





На перший погляд це прекрасний декор квітів. Але ви будете приємно здивовані, коли ви намагаєтесь. Цей чудовий декор дійсно їстівний, і це не зовсім складно підготуватися.

3Д-желе Це неймовірно красивий десерт. На самому серці такого шедевра, желатин і для самих квітів - пелюстки, престили і листя - вам знадобляться природні харчові барвники: соки яскравих кольорів і звичайного молока. Звичайна медична сережка використовується як інструмент для приготування 3D желе.





Редакція "Сайт" Я приготував незвичайний рецепт для вас. 3D желе квітівй Найкрасивіша солодка в світі, яку я варю за 18 хвилин.

Як приготувати желе інгредієнти
  • 25г желатин
  • 1 ст. л.
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • 1 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • 1 ст.л. молока
  • 0,5 ст. л. моркви
  • 0,5 ст.л. бурякового соку
  • 0,5 ст. л. хребта






Підготовка
  1. 10 г желатину розвести в воді, потім додати лимонний сік, цукор і ванільний цукор.
  2. Залийте суміш в прозору миску і вставте в холодильник до повного заморожування.



  3. Вам потрібно молоко зробити квіти. Його необхідно нагріти до 80 градусів і вводити в нього 15 грам гомілки желатину. Перемішайте суміш до повного розчинення.



    Додати до кожного з соків 5 столових ложок молочної суміші.



  4. Щоб сформувати квітку, вам знадобиться звичайний 10 кубічний шприц. Якщо ви вирішили створити гвоздики, то робимо середні і пелюстки цього квітки, вводячи сік шприца в желе. Для середини проведіть шприц вертикально. 499 р.

    Для створення пелюсток ми розміщуємо шприц під кутом.

    433



    Для листя гвоздик ми опускаємо чайну ложку в желе і, натискаючи її трохи, вводимо зелений желе.



  5. Для створення хризантем ми робимо те ж саме, що і з зубчиками, але при формуванні пелюсток ми тримаємо шприц під кутом. 3868686



    Використовуємо ніж у вигляді листя хризантеми. За аналогією з зубчиками вставляємо ніж, відштовхуємо за допомогою желе трохи, заливаємо сік шприцом.





  6. Миска з готовою квіткою направляється в холодильник на 10 хвилин.
  7. Щоб викласти желе на пластині, копайте чашу готового желе протягом декількох секунд в гарячій воді і налийте на пластину.



  8. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.


    р.



Хочу показати вам невеликий вибір краси, які славляться кондитерами. торти І використовують технологію 3D кольору.









  1. р.



Редакційна консультація Зверніть увагу: якщо ви використовуєте вишні або апельсинові соки, як барвники, вони загортають і ви отримаєте пластівці. Тому краще використовувати такі натуральні барвники як морква, буряк і сік хребта.

Також для вас ми підготували ще один цікавий рецепт - білий желе вина з бананами. Ця страва може легко замінити будь-які алкогольні напої на столі.



Спробуйте його один раз, і це лікування підкорить вас назавжди. Квітковий десерт Желе підходить для будь-якого свята, чи є романтична вечеря або регулярний прийом. Він не залишає нікого байдужим, і я просто впевнений, що всі гості запитають, як це зробити!

Дізнайтесь, що це смачний рецепт з друзями, деякі з них можуть знадобитися для вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное