Неприйнятна розкіш! 19 речей, які ви можете знайти тільки в the будинок з the багатий

Дуже часто в Інтернеті ми подаємо фотографії. Полулюкс Квартири та приватні будинки ... Шукаєте фотографії, багато людей думають: як додати принаймні трохи до вашого інтер'єру такої розкоші і шику, як в глянцевих фотографіях.

Редакція "Сайт" зібрані найпопулярніші меблі багаті. Деякі з них варто витрачати гроші, а інші не більше, ніж змія буржуазії. Якщо ви купуєте їх або не до вас.

Витрата
  1. Дверні двері
    Цей дизайн виглядає дуже ефектно, але потрібно мати велику площу житла, щоб дозволити такий дизайн збивати.


  2. Футуристичний душ
    Як виглядає такий пристрій просто дивує... Але є сумніви щодо його функціональності та зручності.
    Р

  3. Капітан, я бачу острів!
    Багато наших співвітчизників керують розміщенням кухонних островів навіть в Хрущовці. Але, згодні, в просторому будинку, цей предмет меблів виглядає набагато розкішніше.


  4. Мармурова раковина
    Я хотів би встановити мармурову раковину у ванній кімнаті! Але я боїюся на 6 квадратних метрів, цей гігантський пристрій буде виглядати смішно.


  5. Телевізори
    З якоїсь причини покупка побутової техніки багато багатих людей витрачають багато грошей на плазмові телевізори. Їх девіз - це те, що екрани повинні бути всюди! У вітальні, на кухні, в спальні, а ще в ванній кімнаті.


  6. Комплекти страв
    В будинку багатих людей обов'язково поєднуються в колір і розмір. Ми пропонуємо широкий асортимент кухонних начинок, які обладнані індивідуальним кондиціонером.


  7. Герметичні скляні лотки
    З такими стравами ніколи не буде туманний запах у холодильнику!


  8. Відро гаража з датчиком
    У той час як звичайні люди використовують зв'язки з кришкою, мільйонери витрачають гроші на контейнери з електронним датчиком руху!


  9. Меблі, на якій не можна сидіти
    Так, в інтер'єрі багатих можна знайти меблі, які виконують тільки функцію декору, не більше!


  10. Маленька ніша у ванній
    Полиці не більше в моді! Вони були замінені більш функціональними нішами, які економлять простір.


  11. Футуристична пральна машина
    Насолодіться відтінками багатих, домашня техніка дизайнери намагаються славитись. Я хочу, щоб мити його двічі на день в машині, як це!


  12. Висока стеля
    Уявіть, що станеться, якщо лампочка світла в люстрі вигорає в житло з такою високою стелю. Ви можете будувати риштування.


  13. Довгий обідній стіл
    У нашій середній вітальні навряд чи підійде такі меблі.


  14. Велика клумба з горою подушок
    Вона виглядає дуже красиво! Але щоб піти в ліжко, вам доведеться трохи працювати: це займе мінімум 10 хвилин, щоб перезапустити всі подушки. І пам'ятайте, що цей самий ритуал буде чекати вас вранці.


  15. Електричний камін
    Коли екологія і естетика підуть руку в руки!
    - відео

  16. Машина з водою в холодильнику двері
    Де тримати воду?
    р.

  17. Кава в капсулах
    В той час як ми заправимо кавові машини з вмістом кавових банок, багаті використовуються спеціальні кавові капсули.


  18. Кухонний міксер з висувним соплом
    Дуже зручно при митті посуду і фруктів!


  19. Дизайнерські світильники
    Нерідко такі елементи інтер'єру недорогі. Таким чином, смертники повинні бути змістом зі звичайними люстрами, зроблені на сусідньому заводі.
    429277



Що ви думаєте про ці елементи інтер'єру? Чи варто витрачати половину зарплати на дизайнерські речі? Обов'язково поділіть вашу думку в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное