На перший погляд це звичайний малюнок. Але після 30 секунд ваше захоплення не обмежиться!

Я завжди захоплюся талановитими людьми, особливо артистами. Не тільки вони бачать красу, але вони також показують її іншим. Ось корейський ілюстратор. Кам'яний будинок Він вирішив показати своє мистецтво, але взяв роботу на відео. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.





Сьогодні видання. "Сайт"Він розповість про те, що ми так зацікавили. Корейський живописецьВін покаже вам свою творчість. На малюнку нижче зображені свої самопортрети.





Малювання на тему «Життя» кам’яного будинку робить дивовижні портретні ескізи. Але родзинка полягає в тому, що вона створює не тільки певну картину, але й містить життя в ній. Наприклад, ви подивитеся на цю картину і ви не бачите нічого незвичайного. Але у вас немає ідеї, як він був створений і чим він має глибоке значення.





Митець чудотворно вдається перетворювати дитину в стару людину. Коли ви подивитеся на свої дитячі фотографії, я не можу вірити, що такий малюк виріс на тебе з дзеркала. І камінь Будинок показує цей процес поетапно, і ви розумієте, як змінилися ваші риси, як ви стали більш цікавими, більш жіночними і більш зрілими.





Митець-ілюстратор так дефтлікатно керує тим самим малюнком, що він дійсно зачаровує від перших рам. Ведуться всього життя людини 3-4 хвилини. І якось ви навіть починаєте думати, що життя так коротко, і вам потрібно жити якомога швидше.





Але, крім того, будинок показує свої ескізи, які старий вік прекрасний, і життя вічно. Кожна людина має власне продовження. Хочу познайомитися з тим, наскільки цікаво обличчя жінки трансформується в життя! Особисто нам захопили через 30 секунд.

про:blank

Ми також радимо ознайомитися з цікавими творіннями Йоганнеса Стоттера. І не забудьте поділитися ескізами корейського ілюстратора з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное