Зверніть увагу зараз! 10 брендів помади, які буквально забиті свинцем, і це отруєння в чистому вигляді

Губна помада є найбільш улюбленим косметичним. Я не можу уявити мій повсякденний образ без м'яких рожевих і яскраво-червоної помади на губах. Я використовую помада щодня, іноді наносите її 3 рази, або ще більше.

Губна помада робить жінку більш впевненою. Ця частина макіяжу відповідає за жіночність, яка в кінцевому рахунку впливає на самооцінку. Губна помада захищає ніжну шкіру губ від агресивного середовища і в залежності від текстури, може живити або зволожити губи. І це не всі причини, чому ми, як жінки, використовують їх. лацінай

47259.



Але недавно відкрив ще одну красиву трубку, після другого застосування я відчував дискомфорт і гіркоту в роті.

В першу чергу я не вірю, що вона була помадою до другу шахти, що працює в хімічній промисловості, я не думав про раніше. Ви не можете подбати про себе, ніхто не буде.

За даними досліджень, проведених в 2002 році середня жінка їсть 24 мг помади в день. Припустимо, що жінки носять помаду близько 55 років протягом життя п'ять днів на тиждень, кожна жінка споживає 350 грам помади.

Дослідження показали, що навіть така невелика кількість може бути небезпечною для здоров'я – все залежить від складу помади.

Експерти Американської харчової та наркотичної адміністрації (FDA) протестували близько 400 помад, включаючи такі відомі бренди як L’Oreal і Cover Girl. У деяких зразках були виявлені результати: сліди свинцю. З останнього дослідження кількість важкого металу, що міститься в помаді.





Звичайно, кількість свинцю, яка може ввести тіло з помадою набагато менше, ніж кількість, яка надходить щодня з їжею, водою і повітрям. Національна медична асоціація лаціна При невротоксині, кажуть, що будь-яка кількість її небезпечна.

Помада з свинцем наноситься кілька разів на день кожного дня, що може призвести до значного рівня негативного впливу.

Редакція "Сайт" Я приготував для вас 10 брендів помада, які буквально заповнюють свинцем. Коли я дізнався, я дивився на мій макіяж по-різному!

  1. Старгазер Гумада 103 c. Провідний зміст: 4.12 млн.т.



  2. Maybelline Color Sensational - Mauve Me Lead вміст: 4.23 млн.т.



  3. Cover Дівчина Безперервний колір - Теплий цегла Провідний зміст: 4.28 млн. т.



  4. L'Oreal Intensely Зволожуючий Lipcolor - героїчний провідний вміст: 4.41 мільйона.



  5. L'Oreal Колір Riche - Tickled Рожевий Загальний зміст: 4.45 млн.т.



  6. NARS Semi-Matte - Смішні обличчя. Зміст: 4.89 млн.т.



  7. CoverGirl Queen Колекція Vibrant Hue Колір Ruby Remi. Загальний зміст: 4.92 млн. чол.



  8. Чистий - NARS Semi-Matte Red Lizard. Провідний зміст: 4.93 млн.т.



  9. L'oreal Колір Riche Колір вулканічний. Загальний зміст: 7.00 млн. грн.



  10. Maybelline's Color Sensation Рожевий Petal. Загальний зміст: 7.19 млн.т.





Для тих, хто не представляє свій щоденний макіяж без помади, радимо вам підходити більш ретельно підбір цього косметичного продукту. Крім того, ми підготували для вас 15 хитрощів макіяжу губ, які ви завжди будете виглядати чарівно!



Звісно, ваші яскраві червоні губи користуються великою популярністю у чоловіків. Але знаю, що ваш помада може бути шкідливим для вашого здоров'я, зупинитися на даний момент і думати про те, чи варто це. лаціна п'ятий час в день.

Дотримуйтесь корисної інформації з друзями, раптом один з них використовує помада з цього списку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное