Комаровський: «Я головний захисник бабуся!»

«Грандема приїжджає до нас». Після того, як вона є військовим командувачем, енциклопедична довідкова книга, дієтолог, лікар, фахівець з будь-якого питання! Молоді батьки впевнені, що «неслухняний» бабуся може завдати шкоди онукам.

Дуже дякую за допомогу. Переваги цих послуг, в більшості випадків, немає. Правильно будувати відносини між дорослими і батьками, допоможуть прості поради Д. Комаровського.

Чи потрібно дітям бабуся ?



«Навколо поняття «ба» можна вважати не як конкретною особою, але як дуже вагомий суспільний феномен, який вимагає окремого дослідження», – розповідає Євген Комаровський.

На жаль, батьки, які запрошують своїх дітей, подбають про своїх онуків ще більшою силою. Є дуже чітка концепція права дитини, яка нехтує бабусями.





З'їсти більше, щоб плаття тепліше, не замерзнути, не чистити, не замочити вуха. Таких безпідставних і безсоніжних порад сотні, якщо не більше. Найголовніше, щоб розповісти про своїх дідів. Вся відповідальність за життя і здоров'я дитини повністю з батьками.

Конфлікт можна запобігти. Не мовчить, розмовляйте разом. Тільки спільні зусилля допоможуть побудувати правовідносини. Залиште дитині бабуся. Дуже складно. Довіра і угода з кожним другом принесе всі пов'язані сторони.





«Попередня роль у з’ясуванні відносин просто грати бабусями, оскільки люди більш досвідчені і, принаймні теоретично, оцінювати і більш збалансовані», – коментує Комаровський. Любов росте з віком. Уміння воістину любов приходить з роками.





«Я люблю бабуся дуже багато, я нескінченно ціную свого роду, наполегливу роботу, бажання допомогти», - сказав Євген Олегович. Досвід грає важливу роль у навчанні дітей. Завдання батьків – повідомити про те, що минуле її школа життя. Відповідальність за дитину укладається батьками. Тільки вони мають свободу вибору способів освіти.





Нескінченні традиції, преюдикти, і невідповідності часто сприймаються як правильно. Згодом це не підтверджено. Ведуться і годівля погодинно, доросла їжа для малюків довга. Бабусі використовуються для розгляду дітей слабкими, беззахисними, постійно хворими.

Але, як правило, болючі не народжуються, вони стають. Комунікація дитини з бабусям Це не додатковий носок або капелюх! У сучасному світі діти люблять більше їжі.





Найголовніший правило Д. Комаровського: «Все, за будь-яких обставин, прийняття будь-яких рішень щодо способу життя дитини, значно менше накладають ці рішення про своїх батьків». Грандпаренти, приходять! Нехай мама і dad дізнаватися, щоб виростити. Це не бездіяльність вашої частини, але ключова точка виховання батьків.

16485718



Чудові великогабаритні стенди і годинники як нормальна мама і тато перетворюються на повноцінні батьки. У нас є багато секретів для виховання здорових дітей! Додайте інформацію про ваших друзів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное