Це як можна використовувати паперові ажурні серветки, виготовлені з тортів і кексів. No. 11 – як мій сон!

Я завжди думав, що солодкий зуб в сім'ї був мені, і тепер я все частіше помітив, що я пішов без солодощів, і чоловік є вини все.

Можливо, це тому, що я люблю експериментувати з різними рецептами, і це в основному кондитерські вироби: торти, торти і кекси, які я отримую дивовижно смачно.

Так сталося, що з часом мій хобі перетворився в додаткове джерело доходів - я став на замовлення. І довго шукав спосіб красиво прикрасити мої продукти до тих пір, поки я спійманий очей. паперова версткай Спочатку я використовував їх як субстрат для тортів і кексів, але я скоро зрозумів, що серветки можна використовувати для прикраси коробки.




Після того, як я тримала цю серветку в руці, і я мав кілька ідей в голові, завдяки яким зараз мій будинок прикрашений новими ажурними лампами, і чарівним кошиком для делікатесів. Так, так, я зробив все це серветками.

Редакція "Сайт" У мене є 11 ідей для вас. паперова версткаВони зазвичай використовуються для подачі тортів і тістечок. Вони елегантні, як мережива, але при цьому дуже недорого.

Вироби з паперових серветок
  1. Відповідні серветки виглядають дуже стильно на упаковках. Декоратори часто використовують в останні роки. Подарунок через елегантність і простоту мережива підкладок. 94215659



  2. А також з такими серветками можна прикрасити паперові пакети з солодощами для дітей, дорослих гостей або влаштувати весілля Бонбон'є аналогічно.





  3. І це одна з тих ідей, які я особисто впровадив за допомогою паперових ажурних серветок всього за 2 години. Як ви можете побачити, можна прикрасити абажур з серветками!



  4. Ще одним способом використання мережива кондитерських підкладок є оформлення звичайних банок з ними. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



  5. Чудова ідея підготуватися до Нового року!



  6. Перш за все, тісто мережива серветки нагадують паперові сніжинки, які кожен, ймовірно, подається в дитинстві до новорічних свят. Так з їх допомогою можна оригінально оформити інтер'єр або вікно в приміщенні, поєднуючи викрійки різних діаметрів. Це буде красиво, якщо ви зробите дерево з них.



    Це гарна ідея для створення красивої сніжинки.





  7. З ажурних паперових серветок є мерехтіння світлих гірлянд, які можна повісити в ресторані або в домашніх умовах для відпочинку. І найголовніше, що таке гірлянда досить просто, ви обов'язково справляєте, навіть якщо ви ніколи не прикрасили нічого до.

    Це красива ідея, якщо ви приймаєте лампу. Кожна лампочка запускається через центр серветки. Світло буде розсіювати красиво. Головне - взяти неопалюючі лампи, інакше ця ідея може бути пожежною небезпекою!





  8. А також така серветка можна використовувати як мішок-декоратор.



  9. Або зробити милий овець. Я зроблю один на Новий рік, щоб повісити його на дерево.



  10. Якщо у вас є делікатне ажурне весілля - сміливо використовуйте цей кондитерський папір в оформленні. Подарує чарівний погляд на запрошення.

    І кожен гість зможе отримати дизайнерську листівку в стилі Вашого свята.

    р.



  11. Така краса може бути створена з повітряною куля, клей ПВА, 20 ажурних серветок і натхненням.





Редакційна колегія
Я також пропоную вам рецепт дуже смачного і низькокалорійного морквого торта, що моя родина любить. Така делікація стане важливою причиною придбання паперових ажурних серветок як субстрату для десерту, так і як матеріал для творчості.

Серветки паперові серветки Зараз можна знайти в супермаркетах - в департаменті, де продають все на свята, в магазинах з хлібопекарськими стравами і в спеціальних магазинах для кондитерських виробів. Вони приходять в різні форми, діаметри, кольори і досить недорогі.

З'єднання фантазії і натхнення ви можете зробити багато красивих ремесел, які прикрасить ваш будинок і додадуть йому затишок.

Чи подобається вам статтю? Дізнайся з друзями, вони обов'язково навчать щось корисне.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное