Дружина новообраного мера Тбілісі змагалася з Меланія та Бригітте!

Вже більше тижня, як мешканці Грузинської столиці, обраного новим міським головам, він став екс-футболістом та екс-міністром енергетики. Кахабер КаладзеМережа вже обговорює свою неймовірну красу дружини. Новий чарівний почуття стилю і жорстокості робить його одним з найбільш привабливих політиків сучасності. Але претендувати на серце з мужчини, алас, занадто пізно, тому що міцно опинився свою красиву дружину Анука Арешідзе.





Дружина новообраного мера Тбілісі була названа одним з головних модних конкурентів Меланії Трампа та Брегітте Макрон. Чому? Про нас

По суті, Анукі Арешідзе вже давно відомо про Анукі Арешідзе. Ауокі – екс-танц Sukhishvili ballet, відомий дизайнер, власник власного бренду Anouki і реальний. Янтарна іконай Модні шоу в Тбілісі, Києві та Мілані, виховання трьох синів і постійного розвитку - все це про Анука Арешидзе.





У величезності інтернету Анука вже висловила одну з головних конкурентів першої леді США та дружини Президента Франції. Не без причини, до речі. Після того, як призначався мер Тбілісі, Каладзе пропагував президентський стіл, а Анукі Ашидзе, відповідно, статус Перша леді Грузіїй

р.



Дівчина активно дотримується модних тенденцій і встановлює тон. Колекції Бренд Anouki Ви можете зустрітися з модними тижнями в Парижі і Мілані, на багатьох знаменитостях світу, і на самому Анука.









Коли мова йде про одяг і аксесуари, Anuki стає експериментатором. Вона сміливо зношує надвисокі яскраві черевики з траншею, вміло поєднує в собі ліктети з модними мулями і шкарпетки в смузі, але для всієї екстравагантності душі не виполіскується в стриманому бізнес-стилі. Добре, статус обов'язковий.





р.



«Дуже наше життя, яке використовується для того, щоб бути інтересом до обмеженої кількості людей, тепер слідує всій країні. По-перше, мені довелося змінити стиль одягу і переосмислити вміст шафи. Я використовував, щоб зробити сміливі експерименти, але сьогодні я повинен дати яскраві, провокативні речі. Я не можу сказати, що я не схожий на стримані елегантні наряди, в них я просто стати більш дорослим. мер-дружинай

20436р.



Анука і Кай три красивих синів: Леван, Кахабер і Вейс. І для всіх зайнятих дітей підняті відповідальними Ануками, не десятками носінь.





Хочу снитися про день, коли Каха буде втомитися і ми зможемо провести практично весь час разом. Ми уявляємо наш майбутній будинок поза містом, з великою фермою і виноградником, як ми будемо насолоджуватися єдністю один з одним і природою і підняти всю футбольну команду онуків!





Що про новий мер Грузії і його красиву дружину? Будь ласка, зв'яжіться з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное