Які інтер'єрні рішення застарілі в цьому році

У світі так багато невиправданих і невідомих. Але коли мова йде про ремонт у вітчизняних квартирах, питання універсальної вагової феди на фоні. Як? Коли ви вперше бачите це, світ здається божевільним. У цьому простому і сірому пансіонаті на околиці московських люків реальний Сонячний...





Редакція "Сайт" Я не можу приїхати до однозначної думки: це геній або такий ремонт повного поганого смаку? Побачити це!

У звичайному московському дворі, оточеному типовою панеллю багатоповерхових будинків, нам пощастило побачити неправильну квартиру або музей. брудний, unkempt porch, пофарбований як кожен інший в мікрорайоні. В атмосфері дегустації запах тютюну і пилових лебедів. Але якщо ви подивитеся за непристойними дверима, то ви відразу вводите в абсолютно інший світ!





Дизайн елітної квартири З першого кроку. Гості можуть скористатися справжньою начинкою. А поруч з нею є фонтан з левом, майже як Треві в Римі, з підсвічуванням і димом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!









Кожен куточок квартири не позбавлений уваги кваліфікованого дизайнера: всюди є ангели, штори, штучні квіти, водоспади і освітлення на будь-який смак і колір.









До речі, немає об'єкта в квартирі без декору. Що таке фантазія!









Тут є гостьовий номер. В якому стилі виконано інтер'єр, не можна вгадати. Але що це справжній рай, і немає сумнівів! У вас є ангели і у вас є всі істоти.









Зрозуміло, телевізор не декорований. На обличчі всієї цієї потомності він виглядає як непомітно.





Малюнки, до речі, прикрашають не тільки на стінах. Дизайнер, очевидно, не міг навіть залишити стелю без такої прикраси.









Давайте перейдемо в спальню... Дивитися на це. Еден! На стінах дерев, на закритому райському водоспаді, всюди зелені і прикрашають штучні квіти ...

р.



Габаритний зображення



І на стелю є голуб миру.

р.



Інтер'єр другої спальні набагато приємніше. Що ще можна сказати?









І, звичайно, ангели знову.





Кухня цього будинку виглядає не менш помпезно. Стіни і стеля пунктуються метеликами, фарбованими і штучними, пишними шторами прикрашають вікно, а шкіряний диван займає третину вільного простору. Головне багате.









Декоратор навіть зумів прикрасити приміщення тоном пластикових рослин! Це, мабуть, його улюблені квіти.





Санузель в кращій традиції "Парадізний дизайн".! Одне, як червона зала в гермітажі, другий пунктирує однаковими штучними квітами, райськими тваринами на стінах і різних дрібних речей, які не належать у ванній кімнаті.





доб. 2



Ведучі і дизайнери не зажадали уяви і інвестували так багато зусиль і грошей в цьому затишному гнізді, що хочу попросити: «Я гра варта свічки?» Як ви знаєте, смак і колір... Якщо ж мешканці комфортні, чому ні?

Як про це, не перебільшення. Полулюкс? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное