Це п'яти хвилинний рецепт, який був пропущений в нашій родині від покоління до покоління.

В осені багато жінок йдуть в салон краси для лущення. Це добре відомий порядок, але просто в разі, лущення. ексфоліаціяй Є хімічні пілінги, є пілінги з фруктовими кислотами, всі дуже різні за дією і ціною. І я не хочу описати в деталях, тому що я пропоную відмовитися від них. Так, є інший спосіб!

Немає необхідних інгредієнтів, поїздка до косметолога скасована. Не потрібно підготувати шкіру до цієї процедури. Вам не доведеться сидіти в домашніх умовах протягом 2 днів і чекати на шкіру, щоб зупинити пілінг. Що краще. Ми робимо. пілінг обличчя!




ДепозитФотогалерея

Вам потрібна шкірка.
  • 3г господарське мило
  • 1 ст.л. окропу
  • 2 ампули 10% розчину хлориду кальцію
  • глибока плита
  • вінтаж


Як зробити пілінг скейт
  1. Цегла трохи мильної стружки з ножем, овочем або теркою, 3 г буде досить. Покладіть мильний чіпси в пластикову чашу. Мило доведеться злегка збити, тому краще використовувати незламні страви.


  2. Залийте мильні чіпси гарячою водою і залиште на 40 хвилин. Штори повинні повністю розчинятися! Будьте обережні з водою, якщо це занадто багато, процедура не буде. Збийте мильний розчин з королою, виделкою, капустином або зубною щіткою - все буде працювати. Необхідно бути в'язкої мильної піни.




  3. Ретельно відкрийте ампули з хлоридом кальцію і додайте його до мильного розчину. Чудовий процес почнеться: мило почне складати як сир! Якщо мило добре, натуральне, пінопласт буде легким і товстим. Якщо мило не відрізняється якістю, речовина буде рідким, прилипним, не на всіх пишних. До речі, трюк з хлоридом кальцію є відмінним способом тестування мила для вошей. Мило високої якості, що містить високий відсоток Содієві солі вищих жирних кислотВін буде потрапити в цю реакцію і розморожування.




  4. Пам'ятайте: лущення катання слід наносити тільки на сухому обличчі. Промийте спочатку, висушіть шкіру добре. Тепер запустіть процедуру. Покладіть мило на обличчя. Після 10 секунд починайте маскування вашої шкіри. Застосувати лушпиння також можна наносити на шийку і декольте. Корисно такі пілінги для ніг стріляти! Єдине місце, яке обов'язково слід обробити піною, - це делікатна зона під очима.


    ДепозитФотогалерея

  5. Дуже скоро ви відчуєте, як жорсткі котушки утворюються на обличчі: рулон починає працювати. Ці кальційські солі роблять свою роботу і видаліть мертві клітини шкіри. Ви можете мити протягом 3 хвилин! Найкраще мити з душовою кабіною. Нерозчинні солі дуже довго не хочуть змивати, а душ допоможе повністю очистити шкіру хімічних сполук. Невеликий гідромасаж - це відмінна кінцева частина процедури будинку, шкіра прийде в тон!


    ДепозитФотогалерея

  6. Головна Не протерти шкіру після прання. Ви можете покласти кілька крапель нерафінованої рослинної олії на обличчі, і це. Ні в якому разі не наноситься на крем шкіри, навіть найулюбленіша, молочна, сироватка та інші косметичні засоби. Ви не повинні робити це! Вазелін, який міститься в косметиці, забивають пори, створюють важку плівку на шкірі. Можливе запалення. Так краще затримувати від використання будь-яких косметичних продуктів протягом 5 годин після лущення.




    ДепозитФотогалерея


Для ідеальної процедури
  1. Натуральне лужне мило
    Отже, ми згодні: потрібно використовувати тільки господарське мило. Тільки це мило тепер містить солі натрію вищих жирних кислотй Для хімічної реакції з хлоридом кальцію нам потрібні ці речовини.
    141884

  2. хлорид кальцію
    Калій хлорид - це косметична сіль, схожа на сіль столу. Краще купити хлорид кальцію в ампулах, не в пляшці, тому що він не зберігається в відкритій пляшці довго. Відкрийте ампули обережно, за допомогою бавовняних дисків або спеціального файлу.






Наш редактор Христина Миронюк Я спробував владу лущення ковзання на цьому рецепту. Ми не бачили її так званого! Ось відгук про щасливу дівчину.

«Редагування офісу» "Сайт" Це команда реальних ентузіастів і дослідників! Добре, осінь - це час для експериментів краси. В осінньо-зимовому періоді догляд за ніжною шкірою обличчя вимагає особливо ретельного підходу.

Але як очистити, живити і зволожити шкіру, не витрачаючи багато часу і грошей? Ви можете, звичайно, піти в косметологію, витрачати багато грошей на нові заплутані процедури і не отримати бажаний результат. Або ви можете, озброєні домашніми рецептами, в два рази перетворюються за винятком. й



ДепозитФотогалерея

Це дивовижна шкірка для пені, ви скажете? Ну, давайте намагатися! Я думав і почав готувати. Домашній пікінгй Що вони обіцяли онлайн. До речі, я шукав більше одного місця моди в пошуку найкращого рецепта. І я знайшов його!

Я кажу прямо, що рецепт дуже простий, і інгредієнти смішно просто і недорого. Єдине мило, яке я купив вперше, враховуючи його природний, не був, алас, і ковзана не працювала.

Другий раз, дивлячись на мій чесний, мій чоловік порадував мене прийняти звичайний господарське мило, багате жирними кислотами, які, реагуючи хлорид кальцію, повинні забезпечити, що вирощене мило. ексфоліой І ви знаєте, що? Він був правий! Пілінг-рол вперше вийшов. Ніжний, липкий, він діяв вкрай обережно, обережно усуває мертві клітини і очищається пори.

По-перше, я не чекав дивного результату, але ефект пілінгу дивився мене. Шкіра свіжі, чистий, м'який і приємний на дотик! Звичайно, це процедура не стирає, як якщо за допомогою магії, всі недоліки і недосконалості, але вона може відмінно очищати і трансформувати шкіру. І я вирішив для себе, що я буду робити лущення ковзання регулярно. Я рекомендую!



ДепозитФотогалерея

Поділіться цим рецептом з друзями. Таку радість було знайдено гідну заміну для салону дорогих пілінгів! Крістіна і я вдячна, якщо ви поділитеся коментарями про ваш досвід цього чудового домашнього лікування.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное