Рецепти страв навколо маяка

Приготуйте смачні страви, коли полки в холодильнику обрамлені великою кількістю продуктів дуже просто. Але коли не було часу для покупок, і вам потрібно якось годувати своїх рідних або навіть раптових гостей, це вже складне завдання. Тому я завжди тримую трохи фаршу в морозильній камері, щоб у разі нестачі часу або їжі я можу приготувати дуже смачну вечерю.





Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися рецептом з вами. рудіЛегко варити. Виявляється дуже ніжний, соковитий і презентабельний за зовнішнім виглядом. Ви знайдете всі інгредієнти на кухні.

Хлібопекарська їжа в поспіху Склад
  • 200г меленої яловичини
  • 500г картоплі
  • 150г рис
  • 1 морква
  • 0,5 цибулини
  • 200 мл води
  • 1 ст.л. томатної пасти
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 2 ст.л. сметани
  • 50г твердий сир
  • сіль
  • смачний


Підготовка
  1. Варити до напівкоштовного рису. Подрібніть моркву і відріжте цибулю дрібно. Посмажити овочі в сковороді.



  2. Змішайте рис і гриль з м'ясом. З отриманої маси роблять невеликі кульки діаметром близько 4 сантиметрів. р.



  3. Виріжте картоплю в колах.
  4. Змастити форму рослинною олією. Покладіть картоплю і фаршировані кульки у вигляді квітки або як душі побажання. Випікати в духовці 20 хвилин при 180 градусах. р.



  5. В той же час приготуйте заливку. Для цього змішайте сметану, воду, томатну пасту, сіль, спеції. Залийте цю суміш в заготовку і залиште в духовці ще 15 хвилин.



  6. Після 15 хвилин посипте запіканку тертим сиром і відправте в духовку ще 5 хвилин, щоб сир повністю розтопився.
  7. Перед подачею на стіл можна прикрасити блюдо зеленню. Бодибилдерши!





Порада редакційної колегії Запекка виходить дуже серйозним і соковитим. Це відмінна альтернатива смаженій картоплі і котлет. Також можна додати сезонні овочі, такі як болгарський перець або помідори. Це зробить блюдо ще більш смачним. Ми пропонуємо вашій увазі інший варіант лаціна фарш.

про:blank



Спробуйте приготувати цей соковитий касерол з м'ясом і поділитися з нами враженнями в коментарях. Дякую. Поділіться цим простим рецептом з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное