“Наша пара зламала! Але ми не перестаємо бути родиною нашого сина — Анфиса Чехова про його розлучення від чоловіка.

Всі новини Анфіса Чехова розірвав її чоловік! Пара нещодавно офіційно оголосила про розлучення. У зв'язку з чим, незважаючи на всі найнеприємніші деталі шлюбу, вони зуміли поділитися з друзями.

Повідомлення від Anfisa Chekhova (@achekhova) Oct 29 2017 в 1:10 PDT



І сьогодні видання. "Сайт" Вона хоче поділитися з вами порадою цієї мудрої жінки про те, як вижити розлучення і залишатися на хороших умовах з її ex-husband.

Як розбити чоловіка: наша пара сплітає! Але ми ніколи не перестаємо бути родиною до нашого сина. Найголовніше, що діти страждають від невидимих. А ти можеш протидіяти дітям або один одному, як в шлюбі, так і з шлюбу, Анфиса Чехова писав на її Instagram. Для благополуччя сина Соломона, пара намагається підтримувати хороші стосунки.





Слова Чехова вірні. Багато хто бореться тримати сім'ю разом заради дітей, але це абсолютно не має сенсу. Дуже гірше, коли дитина виростає в сім'ї, де батьки розсипають взаємовідносини проти дитини. Якщо мама і поважати один одному і приділити достатню увагу дитині, він зросте щасливим і розлученим батькам.





Ведучий пише: “І якщо шлюб закінчився, не означає, що це було невдало!” Є багато мудрості в словах. Не слід судити про взаємовідносини. Не означає, що люди незадоволені весь час, коли вони були одружені. І не шкодуйте про цей період, бо разом, люди ростуть, навчаються і отримують неоціненний досвід.





«Я щасливий всіх 7 років! Але я щасливий зараз, в мій розлучення! – пише Чехова. Диворце не кінець життя. Це досить початок нового життєвого шляху і не вплутуватися в смузі і школі.

Це просто так буває, що зараз мій друг день смерті і мій чоловік день народження @gurambablishvili слідувати один одному. Це парадокс долі... Як в пісні Баста, «Це право Самсара, ми просто змінилися». Людський цикл. З днем народження, дорогій людині! Де б ви не були, я хочу, щоб ви завжди були вірними, щоб кінець не гірший, ніж початок! Нехай друг не зрадний, і син поваги! Великий виграш йдуть! Нехай це не так! А крила вирощуються за вами! Візьміть удари долі, як уроки, вдихають любов, і вижити успіх! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! У той час як це спекотно-щастя Куі!

Повідомлення від Anfisa Chekhova (@achekhova) Sen 5 2017 в 4:38 PDT



Ця жінка дійсно мудра! Він зберіг свою гідність і навіть знайшов сили, щоб подякувати їй за всі роки свого життя разом: Я дуже вдячний моїй екс-людії! Ми вирушили довгий шлях з ним і дізналися багато один від одного. Він продемонстрував мені, як правильно батькам. Він є своєрідною і благородною людиною. Ми зламали, але не заперечуємо нашу взаємоповагу між собою і нашим гарним ставленням. й

Кучерява група?

Повідомлення від Anfisa Chekhova (@achekhova) Oct 3 2017 в 9:51 PDT



Багато хто повинен дізнатися від Анфиса, вона не лякає всі деталі свого особистого життя, не ображає Гурам і не душить його з громадськими звинуваченнями. Часто буває, що розлучення перетворюється в реальний пекл не тільки для пари, але і для всіх навколо.

С *** Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Ті, хто мовчазвся про любов, раптово ламаються в потік! Ми працюємо над нашими рукавами сьогодні! І ми сподіваємося, що всі ті, хто довго чекав! ... #Anfisynystykhostim #good ранок #понеділок

Повідомлення від Anfisa Chekhova (@achekhova) Oct 25 2017 в 11:02 PDT



«Діворце не трагедія! Трагедія - що люди роблять один одному і їхні діти під час розлучення. Коли вони керуються ненависті та резиденцією, Anfisa пише, і ми просто не згодні з нею. Після того, як все це важливо для підтримки гордості і самореспекту під час розлучення і не пускати емоції зіпсувати все, що було в цьому шлюбі.

Повідомлення від Anfisa Chekhova (@achekhova) Aug 2 2017 в 6:43 PDT



Анфиса Чехова розлучення Це був величезний удар для своїх шанувальників і громадськості на великому. Але без публічних скандалів і частин з друзями вдалося обійтися екс-спусами. Вони мають багато вчитися.

Якщо вам подобається ці поради, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное