Чому ви не повинні викинути блантин

Осінній час носити шарфики і стильні шапки. Коли він отримує холод, ви хочете загорнути себе в щось тепле і затишне, але також красиво виглядати. Якщо ви подивитеся в шафі і пройдіть через старі речі, то обов'язково щось, щоб зробити пару милих і теплих речей. Як старий палантин.





Якщо у вас є один у вашій шафі, редакційна колегія "Сайт" Не тільки покаже вам Як стильно підв'язувати палантинЯк зробити її в красиві і практичні речі.

Цей елемент одягу з'явився в Франції в XVII ст. Спочатку тролантин був задуманий як ковпачок, підстрижені хутром. Це елегантний спосіб захистити крихкі плечі від холоду. Тепер palantine має безліч інших додатків. Він може бути пов'язаний навколо шиї, як шарф, зношений в якості головного одягу і навіть як легкий пальто.

  1. Для стартерів, пара Способи зав'язування пальника Моя шия. З таким шарфом ви забезпечені красою і теплотою. Херсон











  2. І якщо ви пришиваємо на пару гудзиків... 457183.







  3. Хто сказав, що кнопки повинні бути тільки передніми? 618946



  4. І це варіант для тих, хто не любить кнопки і застібки.



  5. У вас є чудова річ, яка створює стильний і оригінальний образ. (Б)







  6. Це займе трохи більше зусиль, але варто. В результаті у вас красива пончо з капюшоном і застібкою. 4064969



  7. І ось що відбувається, коли ви додаєте ремінь. р.

















Я пропоную вам дивитися на 10 більше способів стильно зав'язати шарф, тому що восени найбільш підходящий час для цього. Я впевнений, що ви знайдете щось на свій смак.

Не боятися експериментувати! Додайте фарбу до повсякденних зображень, не забудьте про аксесуари і макіяж. Доповнить зображення. Просто оберіть все зі смаком, після чого ви не зможете.



Тепла і затишна осінь для вас! Не забудьте поділитися цією статтю з друзями, давайте знайти щось для себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное