«Для звичайного, Парижа є Парижом і у нас є сільський дискотека. Завжди і всюди. Lena Miro як звичайний.

З кожним роком всі світові модники і зірки очікують одну з найбільш значущих модних подій - Fashion Week в Парижі. І це не так багато, щоб бути першим, щоб дізнатися про майбутні модні тенденції. По суті, кожен приходить до модного капіталу, щоб показати себе і дивитися на інших. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.





І звичайно ж, ця подія не була задана скандальним блогером Леною Міро. Редакція "Сайт" Я вирішив поділитися з вами думкам про українських знаменитостей на Тиждень модий О, і всі вони отримали! До того, як ви судите когось, потрібно подивитись на себе.





Тиждень моди в Парижі "Наші зірки - всі ці сільські дискотеки - прийшли до Парижа Тиждень моди. Ксенія Собчак в її наряді виглядає як глибоко вагітним клоуном Олега Попова в катерах.





Наталія Водідова дуже погано виглядає: нездоровий, старий, втрачений. Як вона напоїла себе, або її чоловік б'є її, але її зовнішній вигляд мисливець.





Уляна Сергеєнко, як Водідова, сильно пропущена і на 35 схожа на те, що грильована ексцентрична 50 років. Це як бабуся подряпини шпильками на плести.





Яна Рудковська знову з'явилася з ляпасом піонера, обличчям пансіонату і неприпустимим зачіскою з 90-х років. Сумка, черевики - всі тони в тон, супер сірий-матч. Важко, не доля, щоб відтворити покраїнску перукарню М. Рудковська.





Я не знаю, що Наталя Золотберга. Google каже дизайнера. Тим не менш, всі дизайнери сьогодні, ці безтурботні дівчата Москви. Мода повинна зробити жіноче тіло якомога привабливо, а не як можна безглуздо, але непривабливий в жовтому пальці Фрекен Бок не погоджується з цим.





Ольга Карпут - жінка-хтоманка, як пише Google, зробила волосся очищувача і хоче виглядати стильно, досягнуто чого виглядає недовго. Стиль не вдалося. У маленькому чорному сукні з стрункістю перлів навколо її шия розповість Ольга. Це буде нудно, але не потворно. Я кладу голову для замовлення.





Ольга Куриленко - єдина красива жінка в всій жіночій углості - кладуть на штани, які значно скорочують її ноги. Як виглядає підгузник. Чому?





В цілому все так само звичайно: Париж є Париж, і у нас є сільський дискотека. Завжди і всюди.

Висока мода, вона схожа на високий арт - не всім дається зрозуміти. Крім того, вона не надає наряди для повсякденного носіння, тому багато людей одягаються таким чином, що вони не дозволять собі в повсякденному житті. Крім того, кожен має свій смак. Лена МіроЗвісно, вона критикувала всіх дуже вміло, але ще модний критик не її професії.



Як ви думаєте про нашу зірку в Парижі? Повідомте нам про коментарі та поділитися статтю з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное