Як заощадити гроші на купівлі різдвяних прикрас

Цього року я хочу здивувати гостей напередодні Нового року, а саме: Хочу створити новий будинок. унікальні різдвяні іграшкиЯкий ніхто не буде мати. Я довго думав, що робити, бо є величезна кількість ідей, які можна втілити своїми руками.

Я дуже хотів, щоб бути красивим і легким, тому що я дуже активний людина, і завжди не вистачає часу. І дуже важливо для мене, що іграшки не виглядають яскравими і ромашками, але натуральними і вишуканими. І я знайшов рішення, яке просто ідеально.

Як зробити дерево іграшка Мій вибір впав на білизна Або середню товщину, прикрашену перлово-подібними намистинами.





Редакція "Сайт" У мене є 10 ідей для вас. Флакони А перлові намистини, які можна зробити менше півгодини. Простий, простий і дуже красивий!

  1. Чудова ідея для натхнення! Для виготовлення такої краси використовуйте піни кульки, шпагат, декоративні стрічки, намистини і клей.



  2. 38648534

  3. І це скляні різдвяні кулі в сумці з джутовим малюнком.





  4. Дивовижна красуня! Я шукаю і милуватися.




  5. Іноді досить кілька деталей, щоб заповнювати будинок святковою атмосферою. 591277





  6. Такі прикраси стануть ідеальним рішенням для інтер'єрів в стилі рустик і вінтаж.



  7. р.



Ось покроковий майстер-клас. Як зробити новорічний бал з джутовим близнюком.

Вам потрібно.
  • пінопласт
  • клею-гуль
  • христина белла (2 види)


Виробництво
  1. Гострий близнюк виготовлений з довгих і м'яких природних пасма, які отримують з рослини тієї ж назви. 1919



  2. Для початку роботи над майбутнім оформленням ялинки потрібно створити петлю. Після того, як він готовий, потрібно обернути його джутовим близнюком.



  3. Фіксуємо нитку клеєм пістолетом. Для кращого вигляду ми робимо це точка-на-точ.



  4. Це те, як повинен бути зроблений перший джутовий бал.



  5. Для створення другого беремо кульку різного діаметра і товсту нитку.



  6. Принцип роботи.


  7. В результаті ви отримаєте чудові різдвяні прикраси. Щоб підвищити ефект, можна прикрасити їх бісером, як показано в підборі ідей. Творчий успіх і натхнення для вас!






Редакційна колегія
Якщо у вас немає піни, як основа для новорічної іграшки, повітряна куля допоможе вам. Необхідно наповнювати до необхідного діаметру майбутньої ялинки і зробити всі ті дії, які показані в майстер класі. Коли шари близнюки повністю висохнуть, можна відбити повітряну куля - роздягнути вузол або просто проколоти голкою.

Як видно, дерево-іграшки Дуже легко, але вони виглядають стильно і красиво. Я думаю, що ми повинні показати наші друзі цю ідею. Я впевнений, що вони будуть любити ці прості та складні рішення!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное