Фрази, які люблять чути під час...

Не секрет, що фізична близькість грає дуже важливу роль у відносинах. Алас, з часом секс перетворюється в рутину і не так багато задоволення як природна потреба. Але є великий спосіб додати перець до цього випадку. Можете ви думаєте, секс не встигнути говорити. Але деякі слова, звуки і фрази неймовірно потужні. шемалей





Редакція "Сайт" Я буду раді поділитися з вами фразами, які чоловіки хочуть чути в ліжку. Що кажуть наші чоловічі експерти.





Що подарувати під час Груповий Секс
  1. «Я хочу випробувати насолоду». Людина вухо переводить до «не те, що ви хочете мені». Так само шикарна фраза для тих, хто просто починає сексуальне життя своїм партнером, а також для тих, хто був разом довгий час, але довгий час у вас був блок в спілкуванні, як в тілі, так і в звичайному режимі. 3250Р. 3700Р.



  2. «Заповнити всі ваші сексуальні фантазії». За словами чоловіків, це просто шикарна фраза, яка говорить про повну довіру жінки до її партнера. Це дуже важливо.



  3. «Я люблю тебе». Це, мабуть, один з кращих. Компанияй Відповідає цю фразу за те, що у вас вже є і ви повністю задоволені своїм інструментом і навичками. Багато чоловіків бояться не задовольняти жінок.



  4. "Я збираюся вмирати насолоду."й фраза звучить трохи чорною, але людина вважає її як керівництво, що він робить все правильно, і починає намагатися з більшим ентузіазмом. Або ви можете зробити його ще більш яскравим і сказати, "Я збираюся йти з розумом." В цілому, ваше завдання полягає в коротко і чітко спілкуванні піку задоволення.



  5. "Я хочу тебе." Це найпоширеніший, але водночас найсильніша фраза. Це дуже універсальний, тому що ви можете перемішувати його під час прелюдії, під час спілкування і після нього. І чоловіки вважають, що вони хотіли б почути її частіше від коханого. До речі, представники сильної статі сперечають, що ініціатива з боку жінки, вбудованої в цю просту фразу, веде набагато більше, ніж чорний мереживний білизна.





Світ двох - це невеликий Всесвіт, який не може зрозуміти мільйони. Тільки ви можете дізнатися, що кохана людина хоче почути. Ви відчуєте, коли вам потрібно сказати щось, а іноді тиша очищається і голосніше, ніж будь-які слова. Головне не сховати свої почуття і емоції.



Люблю один одному, спілкуйтеся та дізнайтесь нові висоти задоволення! Поділіться цікавою інформацією з друзями в соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное