Багато людей кажуть, що народження після 40 божевільний. Що про вагітність після 50?

Багато жінок мріє стати мамою. Тільки тут життя є дивним і непередбачуваним, що це дає щастя материнства саме тоді, коли вони хочуть, змушує інших нервів, а деякі навіть позбавляє такої можливості. Іноді життя, а іноді жінки вирішили відкласти поняття дитини.





Багато експертів говорять, що має дитину після 35 - великий ризик. Про те, що говорять про вагітність після 50 років. Але сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про сміливих жінок, кожен з яких, щоб стати матір'ю, вирішив на неймовірному подвизі!

Вагітність після 40 9 висівок жінок
  1. Elizabeth ann битва
    Ця жінка встановлює світовий рекорд для інтервалу між пологами. Вона подарувала їй першу дитину у віці 19 років. І після 41 років її друга дитина, Йосип, народилася. Жінка була 60 років. р.



  2. Марди Гра
    Ще один світовий запис відноситься до британського Dawn Brook, який задумав дитину природно і переніс його у віці 59. Вона народила здоровий син. Ось красиві!



  3. Адріан Барбао
    Ця актриса спробувала багато років мати дитину, але нічого не працювала. Всі спроби боротьби жіночий Вони перебували у вазі. Навіть штучне запліднення не допоміг. Сама людина зуміла все і подарувала жінці не одне, а дві діти відразу тільки у віці 51, коли вона вже давала всім спробам завагітніти. Це диво!



  4. Людмила Бєлявська
    Друга дружина російського актора Олександра Білявського. Це смілива жінка, вона народила дитину на 52 роки. Варто відзначити, що батько дитини в той час вже 70 років! р.



  5. Solange Кату
    Solange Coutu відомий нам від одного популярного серіалу The Clone. У 2010 році акторка одружила чоловіка 30 років молодше, ніж її. І після того, як рік життя разом вони мали дитину. Жінка склала 54 роки. Що ви не можете зробити для коханої людини!



  6. Beverly D'Анжело
    А актриса і співачка стала матір'ю в 50 років. Вона дала Аль Пакіно, чоловік, близнюки. Не було легко, малюки народилися передчасно, але, на щастя, все було дрібно.



  7. Олена Морріс
    Дружина незаслуженого режисера Мартіна Скрсеса подарувала дочку на 52 роки. Франція Зараз вона активно старенька в фільмах Дад. 12899 р.



  8. Adriana Iliescu
    Цей румунський письменник подарував дочку у віці 66 років. Дитина було важко і довелося зробити аварійний казареан, тому що це стало відомо, що друга дитина вже загинула. Небезпечна жінка, але жінка приймала такий ризик стати матір'ю!



  9. Тіна Малоне
    При вагітності даної жінки викликало величезний резонанс. Відома британська акторка подарувала їй другу дитину на місяць до того, як вона вийшла 51. Вона і її чоловік мріяв про дитину дуже довго і вирішив зробити ІVF за допомогою донора яйце. Для того, щоб мріяти дитини стати реальністю, жінка слухняно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря і навіть втратила 60 кілограмів. Але тепер у них красива дочка, полум'я.

    Я не говорю, що кожен повинен бігти і мати дитину на 50, але я твердо вірю, що старші жінки набагато краще мати. Я не йдіот, я знав всі ризики, які беруть участь у пологах, але ви повинні прийняти, що ризик отримати те, що ви хочете. Звісно, є обмеження на все. Я думаю, що це занадто пізно після 55, тому що я хочу бачити мій випускник дитини.







Присутність жінок, які породжують після сорок років, набирає мить щороку і є багато причин. Але це дуже небезпечна, яка пов'язана з багатьма ризиками як для матері, так і дитини. Але що якщо бажання стати матір'ю? Чи є у дитини Дуже пізно для жінки. Може бути Тіна Малоне є право і мати варто ризикувати.

Як ви відчуваєте про пізню вагітність і що найкращий вік для зачаття дитини? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное