Які фрази не можна сказати

Не так давно ми говорили про найпоширеніші помилки російською мовою. У цій статті ми один раз і всім розуміли помилки, зроблені в письмовій формі, і сьогодні ми будемо говорити про помилки у виступі. Безсумнівно. Мова - індикатор людського інтелекту та освіти.




ДепозитФотогалерея

Сьогодні видання. "Сайт" Він продовжує боротися зі своїми помилками і розповість про фрази, які зазвичай не заборонені, але надзвичайно страшні.

Помилки мови
  1. "Останній час"
    Ця фраза є просто крім душі! Ви, ймовірно, чули її від друзів, сім'ї або колег. З'ясуйте, де вона прийшла і що робити з нею. Спочатку ця фраза була використана людьми, праця яких пов'язана з ризиком життя. Астронавти, скелелазіння, пілоти свідомо уникають слово «ост», бо, на їх думку, цей «остий час» може стати дійсно останнім. Професійний сланч.

    Всі права, ці сміливі люди можуть бути зрозумілими і навіть проповідними. Це просто слово “екстрем” в певній точці, що впорається в повсякденне життя, і тепер так кажуть багато людей. Візьміть легендарну «Хто останню лінію?».

    Незважаючи на те, що слово «ост» має негативну конотацію, філологи не розуміють цього. Вони вірять, що використання «екстрем» замість «пласту» є грубим порушенням норм російської мови. Так «ост» і нічого іншого!





    ДепозитФотогалерея
  2. "Я тебе чув."
    Ви запитуєте, що неправильно з цією нетиповою фразою? Так, вона може захворіти навіть найсвіжіші і неперевершені люди. Подумайте про цю фразу! Він каже, що він почув вас. А потім що? фраза не має сенсу. Це дає враження, що співрозмовник просто хоче позбутися від вас, що дратує. Не намагайтеся терпіння людини з цією фразою.



    ДепозитФотогалерея
  3. "Я прошу тебе."
    Непристойна річ з бодром ... Коли люди не пропускають вас, вони пропускають вас, і вони пропускають вас. Не робіть це! У цьому випадку, єдиний правильний варіант – «здати». У будь-якому випадку не варто пропустити когось або щось.



    ДепозитФотогалерея
  4. "Опитування"
    У Росії дієслово «вирішити», але має дещо різне значення – «вирішити деякий час». Наприклад, Вася вирішила рівняння 20 хвилин і кинути. Вася зробила все правильно (в плані граматики, не в плані прийняття рішень, звичайно), але люди, які кажуть «вирішити це питання», принципово неправильні. Право на те, що це «вирішити цю проблему». Це, мабуть, банго, і ви не повинні сказати, що. Є певні асоціації: які її потребують?





  5. "Подивитися мені гроші."
    Хто знає, як правильно не переносить цього виразу. Але ті, хто звик сказати, що це не розуміє їх правої небезпеки. Так, дізнайтесь, як правильно запозичувати гроші, навички, що корисно. Якщо ви хочете попросити кого-то, це правильно сказати: «Подаруйте мені гроші», «Чи можу я запозичувати гроші від вас?» фраза: рѕрѕсѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚сѓс‚с‹с... Налаштування? Тоді просто пам'ятаєте, що право робити – це «знайомитись зі мною гроші», і не помилитися знову.



    ДепозитФотогалерея

  6. «Оплатити тариф»
    Так, ми говорили про це в останній статті, але неможливо перенести. Рекурсія – мати навчання! Нагадуємо, що ви можете платити за подорожі, і платити за подорожі. Немає необхідності у викопах.



  7. "Знизу."
    Як у випадку «екстремального» всі несправності переговорні. Вважаю, що слово «внизі» асоціюється з в'язницею, тому не варто сказати так. Це просто дієслово «внизі» не дуже підходить для пропозиції, щоб прийняти позицію сидячи. Якщо ви не знаєте, що ви повинні знати, що ви повинні знати, що ви повинні знати, що це означає, що ви повинні знати, що це означає, що ви повинні знати. Чи не так?

    Для того, щоб не потрапити в незручну ситуацію і не здаватися непристойним, завжди скажи: «Знизити, будь ласка». Немає іншого!



    ДепозитФотогалерея

  8. "Особливості".
    Ускладнено приймати, але «розумні», «гроші», «зад» і «провинувати» (це буде особливо важко впоратися з) – свінгериНе варто використовувати в серйозній бесіді. Вдома, в Інтернеті, з друзями, не забороняється виявляти цей спосіб, але на роботі або десь ще не варто експериментувати. Літературна мова не дає цього.

    ДепозитФотогалерея



Так ми з'ясували, як правильно говорити. Звісно, ви пам'ятаєте все це і не змусите таких помилок знову. Ми всі розумні і освічені люди.

Якщо вам сподобався наш сайт, зв'яжіться з нами Вирішимо це питання один раз і назавжди.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное