Вчені зарекомендували, що великогабарит є найважливішою особою у житті дитини. І ось чому.

Це чарівне слово «бабуся»! Скільки хороших і приємних спогадів пов'язані з ним! Найсмачніші млинці, солодкий сон, радість зустрічі, літні незабутні пригоди та багато іншого.

Ми асоціюємо бабусі з казками, літом, добротою, фешню, смачними тортами і варенням.

_ Новини



ДепозитФотогалерея

Я люблю бабусі і дочка любить її. Але ось парадокс: Я якось більше, як шахта. мамаНе мій мати, не мій батько, але до неї, як зовнішньо, так і в характері. І цікаво, моя дочка Pauline не схожа на мене або мій чоловік або мій чоловік, а саме мій мама.

Я помітив це в розмові з другом. Увімкнено, що вона була однаковою. Її син Денис є точним копіюванням її матері. І я нещодавно дізнався, що є науковою основою для цього.

Виявляється, що материнська бабуся грає найбільш важливу роль в житті дитини. Вона не просто переносить необхідні знання, досвід і надає йому любов, тепло і турботу. Її підключення набагато більш глибоке.





ДепозитФотогалерея

Вчені відзначають, що це з'єднання утворюється на рівні гена!

«Це відомий факт, що діти успадкували генетичний матеріал не від батьків, а від своїх грандіознихпарентів, так само як батьки отримали свою ДНК від своїх грандіознихпарентів». Так часто буває, що наші діти люблять наші покійні родичі, говорить один генетичний інженер.

Експерти також говорять, що більшість генетична інформація Діти отримують його з материнських бабусі!





Звісно, все рідне і кожна сім'я унікальне. Дитина може бути дуже схожа на бабуся на батьківській стороні. Коли мова йде про генетики, досить важко передбачити розвиток подій.





Однак важливо для всіх батьків зрозуміти, наскільки важлива їх роль. доля Це те, що ми називаємо емоційний інтелект сьогодні.

«Дуже емоція, яка відчувається під час вагітності, може вплинути на її розвиток дочки». Важливо розуміти, що сім'я є цілим організмом, де всі його члени тісно пов'язані між собою. І разом з генами і позитивами ми бачимо самі, ми проходимо до наших дітей і онуків, наших захворювань і шкідливих звичок, нахилів і наркоманій. й





Це означає, що не можна небайдужно лікувати психологічне та фізичне здоров’я. Після того, як людина може завдати шкоди не тільки себе, але і багатьох майбутніх поколінь, і це найгірша нездатність.

Ось чому, будь ласка, пам'ятайте себе і ваше здоров'я – і ваші онуки будуть корисними!





І я колись прийшов через ніжний і немовний милий есе про мій улюблений бабуся, написаний трохи бабуся. Зчитання цієї маленької історії, у мене була посмішка на обличчі, і сльози приходили до очей, і я відразу ж побігла, щоб викликати мій бабуся.







Подбайте про ваших близьких, тримайте їх тепло. теплоПодаруйте їм любов і дайте всім вам радість.

Ви погоджуєтесь з науковцями? Я буду щасливим, якщо ви можете поділитися своїми думками в коментарях. Не забудьте поділитися цією інформацією з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное