І при невеликому русі руки лляний трос обертається ...

Коли вікно холодне і похмуре, мені подобається робити рукоділля. Я особливо рада ремесла з дітьми. Вони люблять створювати цікаві маленькі речі і здивовані магічною трансформацією. Одне нудно і дощовий день, мій діти і я пішов в виробництво. дерево-деревай





Дуже легко. По-перше, я відчував себе як пристрасть до реальних професіоналів. У нас є чотири оригінальні дерева! Дві дочки відразу приймали до школи - подарувати вчителя і подругу. З більш професійним підходом, такі ялинки гармонійно вписуються в новорічний інтер'єр і стануть відмінним подарунком для близьких. Переглянути докладні інструкції. Як зробити дерево з нитокй





Вам потрібні дерева.
  • картон
  • нитки
  • Увійти
  • клею-гуль
  • свінгери
  • стрічки
  • папір-купе


Виробництво
  1. Нанести два ідентичні трикутники на картоні і вирізати їх. Це буде основою нашої ялинки. Виберіть монохромний картон і досить щільний. Ідеальним варіантом є лівери з упаковки.


  2. Фіксувати палицю в центрі між трикутниками і приклеїти їх. Таким чином, картонна основа не розшаровується, краще щипувати основу шпильками. Ви можете використовувати будь-який клей або гарячий пістолет на роботі. Завжди дотримуватися правил безпеки при створенні з дітьми.


  3. Обгорніть картонну раму нитками знизу вгору, заклеївши їх в міру необхідності. Ви можете взяти будь-яку нитку, не обов'язково рядок. Денс кольорової пряжі або мохер будуть виглядати ще цікавіше. Спробуйте акуратно викласти нитки один після іншого. Якщо виникають проміжки - нічого страшного, покладіть ще один шар зверху. Пам'ятайте шпильки, вони будуть тримати нитки на краях трикутника і вони не розморожують. Загорніть бочку на самому кінці.


  4. Починаємо декорувати ялинку бісером, луками, паєтками. Поверніть на уяву і поставте!


  5. Для запобігання западу дерева використовуйте паперову стакан як горщик. Нехай це монохромний або білий. Ідеальний і пластиковий з сиру або йогурту. У мене була штукатурка, але я можу зробити без неї. Покласти кілька гальок внизу чашки, а зверху її, набити їх щільно серветками.
  6. Верхній шар рясно покривається клеєм, посипається піною кульками або дрібно нарізаним білим папером. Вони відтворять роль снігу в нашому складі. Ви можете прикрасити чашку, як вам подобається.


  7. Вирішуйте себе і насолоджуйтеся результатом!


Ця інструкція може використовуватися для висихання іграшок, які ґрунтуються на різних фігурах картону.





Для натхнення дивитись більше ідей, на які вона виглядає. ниткай Не соромтесь створювати власні шедеври!

  1. 8320997

  2. Використовуйте маленькі кінчики на малюнку, як зробити декоративне дерево. Папір, нитка і клей всі необхідні матеріали.


  3. Іноді пінопласт використовується в якості основи, вона продається в магазинах для рукоділля. Хто б подумав, що барвисті кнопки дивляться в ролі різдвяних прикрас!
    р.



  4. Фантастика рукоділля безмірно! На основі різдвяного каркасу можна створити унікальний новорічний піар.


  5. Додайте цукерки до вашого ремесла, загорніть цукерки з кольоровою фольгою і вміло розмістити в горщику. Двічі вигода - красива і смачна!




Спробуйте здивувати гостей на Новий рік з цукерковою гірлянкою. Дуже дякую!

Якщо ваші друзі нудьгують в похмуру погоду, поділіть цю колекцію з ними. Творчість не має кордонів, надихає один одному.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное