10 перевірених способів поліпшення зору Час, щоб сказати, що вам сподобалося!

Погане бачення – це особняк нашого часу. І я не можу похвалитися гострим оком, оскільки у мене є короткозорість і, на жаль, є середня ступінь. Перші дзвінки все ще в школі: вивчення другого зсуву вимушено провести довгий час на домашню роботу під штучним світлом.

Я також пам'ятаю, як взимку вогні були вимкнені ввечері, і мені довелося робити уроки за допомогою свічника.

А потім університет. Я не зносила окуляри в той час, але мій зірочок почав шейк. Сесія, дисертація, майстер ... Потім робота, основний інструмент, в якому був комп'ютер.

8884504 кв.м.



Буває, що очі часто боляче в кінці робочого дня, і коли ви йдете в сонячне світло, виникають болі і сухі очі.

До тих пір, як я можу пам'ятати, я дивився, якщо це можливо. бачення Немає операції? І я знайшов ці методи для себе. Вони базуються на медичному принципі, якщо ви не використовуєте м'язи, вона стає слабкіше.

Як і будь-який інший людський м'яз, м'язи очей також повинні бути навчені і тримати в хорошому робочому порядку.

Редакція "Сайт" Я готовий до вас 10 перевірених лікарів Як поліпшити зірй Звертайтесь!

  1. Спробуйте уникати процідіння очей протягом дня. Закрийте свої очі на кілька хвилин, кожен 3 години і насолодіться Вашим миром.


  2. Я роблю ці 16 вправ щодня і я рекомендую вам. У два тижні ви помітите результат, який мотивує вас зробити це навчання.


  3. Якщо ви завжди зносите окуляри, спробуйте поступово зменшити час, який ви зносите їх. Видаліть їх частіше, тим самим роблячи роботу м'язів очей.


  4. Ваші очі потребують масажу. Робіть це з ніжними круговими рухами, переміщаючи точки від 1 до 7, як показано на малюнку нижче. Для пресування очного яблука краще використовувати середні і індексні пальці. У процесі необхідно відчувати тиск, не болять.




  5. В той час як ходьба зовні і навіть коли ви повертаєтеся від роботи, спробуйте шукати частіше на відстані, а не під ногами.


  6. Як можна часто пити морквяний сік. Достатньо кожен день. І якщо ви хочете досягти максимального ефекту, додайте два краплі оливкової олії до скла. Смак не зіпсує, але для перетравлення речовин, необхідних для очей від моркви є ідеальним.




  7. Якщо ви відчуваєте сильну втому очей ввечері, використовуйте сік алое вера замість звичайних очних крапель. Однак перед застосуванням цього природного засобу, зверніться до лікаря.


  8. Не сидіти перед комп'ютером, смартфоном або телевізором не менше двох годин до сну.


  9. Коли очі втомилися, промийте їх теплою водою.


  10. Спробуйте індіанський тентака вправи. Щоб виконати його, потрібно сидіти перед горінням свічки і орієнтуватися на очі і всю свою увагу на ній. Поспішайте не зв'язатись. Зображення об'єкта має бути чітко відбито в пам'яті і мозку.

    Потім покрийте очі і сконцентруйте на бровах, намагаючись зберегти зображення точки перед закритими очима якомога довше. Виконувати цю практику слід близько 10 хвилин.

    Мета вправи полягає в досягненні чіткого зображення раніше нечітких об'єктів перед очима.






Для тих, хто страждає на проблеми зору, ми підготували рецепт для соку алое. Це реальна річ. вітамін бомба для очей! Він може бути успішно використаний для лікування катаракти, болю в очах і запалень очей.



Єдина складність у відновленні бачення Це людська ліза. Важливо дотримуватися наступних рекомендацій щодня. Однак, якщо ви, як мені, оберіть здоров'я, благополуччя і різке бачення, намагайтеся засвоювати їх і застосувати їх на практиці. Вони дійсно працюють!

Розкажіть ваші друзі, Як відновити зір! Я сподіваюся, що це допомагає комусь...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное